You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot POS/ ինտերնետ էքվայրինգ ծառայության պայմաններում կատարվել են մի շարք փոփոխություններ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Տեղեկացնում ենք, որ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ում (այսուհետ` Բանկ) գործող «Ամերիաբանկ ՓԲԸ POS ծառայության պայմաններ» և «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ինտերնետ էքվայրինգ ծառայության պայմաններ» փաստաթղթերում կատարվել են մի շարք փոփոխություններ, որոնք կարող եք տեսնել ստորև հղումով տեղադրված փաստաթղթերում: Փոփոխություններն ընդգծված են կանաչ գույնով․
•    «POS ծառայության պայմաններ և սակագներ»
•    «Ինտերնետ էքվայրինգ ծառայության պայմաններ և սակագներ»
Փաստաթղթերում տեղ գտած փոփոխություններն ուժի մեջ են մտնելու 27/04/2026թ.-ից և տարածվելու են գործող իրավահարաբերությունների վրա:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել +374 10/12 561111 հեռախոսահամարներով կամ այցելել Բանկի մոտակա մասնաճյուղ: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի  «Մասնաճյուղեր և բանկոմատներ» բաժնում:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot В условиях обслуживания услуг POS/интернет-эквайринга были внесены изменения - Новости | Америабанк
Сообщаем, что в документах ЗАО «Америабанк» (далее – Банк) «Условия предоставления POS-услуг ЗАО «Америабанк» и «Условия услуги интернет-эквайринга ЗАО «Америабанк» были внесены изменения, с которыми можно ознакомиться по нижеприведенной ссылке (изменения выделены зеленым цветом):
•    «Условия и тарифы POS-услуг»
•    «Условия и тарифы услуги интернет-эквайринга»
Новые условия вступают в силу с 27.04.2026 и распространяются на действующие правовые взаимоотношения.
При наличии вопросов просим звонить по номерам +374 10/12 561111 или посетить ближайший филиал Банка. С информацией о сети обслуживания, адресах и часах работы филиалов Банка можно ознакомиться в разделе Филиалы и банкоматы на официальном сайте Банка.