Հասանելիություն աշխարհի ավելի քան 1,100 օդանավակայանների բիզնես սրահներ` առանց Priority Pass-ի - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հասանելիություն աշխարհի ավելի քան 1,100 օդանավակայանների բիզնես սրահներ` առանց Priority Pass-ի
Տեղեկացնում ենք, որ սկսած 01/07/23-ից` Priority Pass անցաքարտը, որը տրամադրվում է քարտային փաթեթի* շրջանակում, չի գործելու։
Ժամկետի ավարտին քարտային փաթեթով տրամադրված Ձեր քարտը կվերաթողարկվի առանց քարտային փաթեթի, և քարտային փաթեթի սպասարկման վճարը չի գանձվի։
Հիշեցնենք, որ Priority Pass-ն օդանավակայանների բիզնես սրահներից որոշակի արտոնություններով օգտվելու ծրագիր է, որն առաջարկում է հասանելիություն աշխարհի ավելի քան 1,100 օդանավակայանների բիզնես սրահներ՝ մեկ այցելության համար 32 ԱՄՆ դոլար վճարով` անկախ ավիաընկերությունից կամ ավիատոմսի կարգից:
Այժմ օդանավակայանների բիզնես սրահներից կարող եք անվճար օգտվել Lounge Key ծրագրի միջոցով` օգտագործելով Ձեր Visa Platinum, Visa Signature, Visa Infinite, MasterCard Platinum քարտատեսակները.
•    Visa Platinum քարտով` տարվա ընթացքում 2 անգամ /այս պահին գործում է ակցիա՝ մինչև 30/06/23-ը անսահմանափակ անվճար մուտք/
•    Visa Signature քարտով` տարվա ընթացքում 4 անգամ  /այս պահին գործում է ակցիա՝ մինչև 30/06/23-ը անսահմանափակ անվճար մուտք/
•    Visa Infinite քարտով` տարվա ընթացքում 6 անգամ /այս պահին գործում է ակցիա՝ մինչև 30/06/23-ը անսահմանափակ անվճար մուտք/
•    Mastercard Platinum քարտով՝ մինչև 31/12/23-ը անսահմանափակ
Նախատեսված անվճար մուտքերն օգտագործելուց հետո, կարող եք շարունակել օգտվել բիզնես սրահներից՝ յուրաքանչյուր մուտքի համար վճարելով 32 ԱՄՆ դոլար։
Անվճար մուտքը գործում է միայն քարտապանի համար /յուրաքանչյուր հյուրի համար գանձվում է 32 ԱՄՆ դոլար/
Միայն վճարային քարտի ներկայացումը բավարար է ծառայությունից օգտվելու համար։
Ծառայության մանրամասներին և պրեմիում դասի քարտերի մյուս առավելություններն կարող եք ծանոթանալ հղումով։
Վճարային քարտ պատվիրել կարող եք օնլայն MyAmeria համակարգի միջոցով կամ մոտենալ Բանկի մոտակա մասնաճյուղ։

Доступ в более чем 1,100 бизнес-залов разных аэропортов мира, без Priority Pass - Новости | Америабанк
Доступ в более чем 1,100 бизнес-залов разных аэропортов мира, без Priority Pass
30 май, 2023 | Объявления, Все | Return|
Сообщаем, что с 01/07/23 прекращается действие карты Priority Pass, предоставляемой в рамках карточного пакета.
По истечении срока действия Ваша карта, выпущенная в  рамках карточного пакета, будет перевыпущена без карточного пакета, и плата за обслуживание в рамках карточного пакета взиматься не будет.
Напомним, что Priority Pass - программа посещения бизнес-залов аэропортов с некоторыми привилегиями. Программа предлагает доступ в бизнес-залы более 1,100 аэропортов разных стран мира по цене 32 доллара США за одно посещение, независимо от авиакомпании или класса авиабилета.
Теперь Вы можете пользоваться услугами бизнес-залов аэропортов посредством программы Lounge Key, используя карты Visa Platinum, Visa Signature, Visa Infinite, MasterCard Platinum:
•    по карте Visa Platinum - 2 раза в год (в настоящее время действует акция - неограниченный бесплатный доступ до 30.06.23)
•    по карте Visa Signature - 4 раза в год (в настоящее время действует акция - неограниченный бесплатный доступ до 30.06.23)
•    по карте Visa Infinite - 6 раз в год (в настоящее время действует акция - неограниченный бесплатный доступ до 30.06.23)
•    по карте Mastercard Platinum - неограниченный доступ до 31/12/23
После использования указанного количества раз бесплатного доступа, Вы можете продолжать пользоваться услугами бизнес-залов по цене 32 доллара США за одно посещение.
Возможность бесплатного доступа предоставляется только держателю карты (за каждого гостя взимается плата в размере 32 долларов США).
Чтобы воспользоваться услугой, достаточно представить платежную карту.
С более подробной информацией об услуге и прочих привилегиях для карт премиум-класса можете ознакомиться, перейдя по ссылке.