Թարմացում: «Դարձիˊր փոփոխությունը» ուսանողական մրցույթ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկը հայտարարում է «Դարձիˊր փոփոխությունը» մրցույթ ուսանողների համար, որի շրջանակում ուսանողները կարող են ներկայացնել փոփոխություն կատարելուն, կյանքի բարելավմանը և նորարար լուծումներին ուղղված նախագծեր, որոնցից լավագույնները կստանան ֆինանսավորում Ամերիաբանկի կողմից:
Մրցույթի շրջանակում նախագիծ կարող են ներկայացնել 4-6 հոգուց բաղկացած թիմերը, որոնց յուրաքանչյուր մասնակից Մրցույթի շրջանակում հայտ ներկայացնելու պահին պետք է միաժամանակ հանդիսանա․
Ա․ ՀՀ քաղաքացի,
Բ․ Հայաստանի կամ արտերկրի բուհի ուսանող,
Գ․ Ամերիաբանկի Visa Student քարտապան:
Մրցույթի շրջանակում դիտարկվելու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել նախագծեր, որոնք միտված են մարդու/հասարակության որևէ խմբի կյանքում, գիտության ոլորտում, տնտեսության համար դրական փոփոխություն բերելուն:
Նախապատվություն է տրվելու այն նախագծերին, որոնք կներառեն նորարարական և արդյունավետ լուծումներ:
Մրցույթին մասնակցել ցանկացող 4-6 հոգուց բաղկացած ուսանողների խումբը պետք է մինչև 2022թ. մարտի 15-ը` Երևանի ժամանակով 16:00, ներկայացնի իր նախագիծը` լրացնելով հետևյալ օնլայն հայտը
Հաղթողներն ընտրվելու են 2 փուլով
Առաջին փուլում նախագծի ժյուրին ծանոթանալու է դիմումներին և քվեարկելու է յուրաքանչյուրի համար: 2-րդ փուլ են անցնելու առավելագույն միավոր ստացած 10 նախագծերը:
Երկրորդ փուլ անցած հաղթողների/թիմերի անունները կհրապարակվեն Ամերիաբանկի պաշտոնական կայքում մինչև 2022թ.  մարտի 31-ը ներառյալ:
Երկրորդ փուլ անցած խմբերը պետք է ներկայացնեն իրենց նախագիծը մինչև 10 րոպեանոց ելույթով (բանավոր և պրեզենտացիայի միջոցով) մինչև 2022թ. ապրիլի 14-ը, Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակում, որից հետո ժյուրիի փակ քվեարկության հիման վրա վերոնշյալ նախագծերից/հայտերից մրցութային հանձնաժողովի ձայների մեծամասնությամբ կընտրվի մրցույթի հաղթողը:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Обновлять: Студенческий конкурс «Измени себя» - Новости | Америабанк
Америабанк объявляет конкурс для студентов «Сделай перемены», в рамках которого студенты могут представить проекты, направленные на изменение жизни к лучшему и инновационные решения, лучшие из которых получат финансирование от Америабанка.
Представить проект в рамках конкурса могут команды в составе 4-6 человек, каждый участник которых на момент подачи заявки в рамках конкурса должен быть одновременно:
А. Гражданин Республики Армения,
Б. Студент армянского или зарубежного вуза,
С. Держатель студенческой карты Visa Америабанка.
Для участия в конкурсе необходимо представить проекты, направленные на позитивные изменения в жизни какой-либо группы людей/общества, в области науки или экономики.
Предпочтение будет отдаваться проектам, включающим в себя инновационные и эффективные решения.
Группа студентов, состоящая из 4-6 человек, желающих принять участие в конкурсе, должна до 2022 года. 15 марта в 16:00 по ереванскому времени отправьте свой проект, заполнив следующую онлайн-заявку.
На первом этапе жюри проекта рассмотрит заявки и проголосует за каждую. 10 проектов, набравших максимальное количество баллов, пройдут во 2-й этап.
Имена победителей/команд, прошедших второй тур, будут опубликованы на официальном сайте Америабанка до 2022 года. 31 марта включительно.
Команды, прошедшие второй тур, должны до 2022 года представить свой проект с выступлением до 10 минут (устным и презентационным). 14 апреля в головном офисе Америабанка, после чего победитель конкурса будет выбран большинством голосов конкурсной комиссии из вышеуказанных проектов/заявок на основе закрытого голосования жюри.
Участвующие группы всех проектов, вошедших в топ-5, получат по 100 000 драмов (без учета налогов и других сборов).