Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից օգտվելու արտոնյալ պայմանները գործելու են մինչև 2021թ. փետրվարի 28-ը ներառյալ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից օգտվելու արտոնյալ պայմանները գործելու են մինչև 2021թ. փետրվարի 28-ը ներառյալ
Սիրով տեղեկացնում ենք, որ արտոնյալ պայմանները գործելու են մինչև 2021թ. փետրվարի 28-ը ներառյալ՝ հնարավորություն ընձեռելով ձեզ բանկ այցելելու փոխարեն նախըտրություն տալ առցանց ծառայություններին։
Ս.թ. մարտի 13-ից մինչև նոյեմբերի 30-ը մեր հաճախորդները հնարավորություն ունեին օգտվելու Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից արտոնյալ պայմաններով։

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Льготные условия использования систем Интернет/Мобильный банкинг Америабанка будут действовать до 2021 года. 28 февраля включительно - Новости | Америабанк
Льготные условия использования систем Интернет/Мобильный банкинг Америабанка будут действовать до 2021 года. 28 февраля включительно
св. с 13 марта по 30 ноября наши клиенты имели возможность пользоваться системами Интернет/Мобильный банкинг Америабанка на льготных условиях.
Рады сообщить Вам, что льготные условия будут действовать до 2021 года. включая 28 февраля, что дает вам возможность предпочесть онлайн-услуги вместо посещения банка.