Գնանշում գույքի գնահատման ծառայություններ մատուցող ընկերություն ընտրելու նպատակով - Tenders announcements | Ameriabank
Գնանշում գույքի գնահատման ծառայություններ մատուցող ընկերություն ընտրելու նպատակով
16 Մրտ, 2022 | Ավարտված |
«ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն հրավիրում է համապատասխան կազմակերպություններին ներկայացնելու իրենց հետաքրքրվածությունը վերոնշյալ ծառայությունների մատուցման համար: Հետաքրքրված կազմակերպությունները պետք է բավարարեն հետևյալ պայմանները`
• գնահատման ծառայությունների իրականացում ՀՀ և/կամ ԱՀ տարածքում,
• աշխատակազմի առնվազն 3 (երեք) աշխատակից պետք է ունենա համապատասխան որակավորում (կցել վկայականների պատճեները),
• ցանկալի է ՀՀ բանկերի, վարկային կազմակերպությունների, ապահովագրական կազմակերպությունների հետ համագործակցության փորձ (պահանջվելու է ներկայացնել տեղեկանք),
• մասնագիտական պատասխանատվության ապահովագրության առկայություն 50 մլն սահմանաչափով (կցել ապահովագրական պոլիսի պատճենը):
Գնանշման մասնակցության հետաքրքրվածություն ցուցաբերած ընկերությունները կարող են ստանալ համապատասխան հարցաշարը՝ մինչ 2022թ.-ի մարտի 22-ը, ժամը 18:00-ն ուղարկելով հետաքրքրվածության նամակ tenders@ameriabank.am էլ.փոստի հասցեին:
Շահագրգիռ կազմակերպությունները պետք է լրացված հարցաշարը  ընկերության ծառայությունների գնացուցակի հետ միասին ներկայացնեն tenders@ameriabank.am էլ.փոստի հասցեին` գնանշման երկրորդ փուլին մասնակցելու համար կազմակերպության վերաբերյալ համապատասխան տեղեկատվություն հավաքագրելու և բանկի կողմից սահմանված պայմաններին կազմակերպության համապատասխանությունը գնահատելու նպատակով:
Գնանշման փաթեթի էլեկտրոնային տարբերակն անհրաժեշտ է ուղարկել tenders@ameriabank.am էլ.փոստի հասցեին` նամակի վերնագրի դաշտում նշելով`  NP-03/22, իսկ փաթեթի թղթային տարբերակը պետք է ուղարկել Վ.Սարգսյան 2 հասցեով, ,Կամարե բիզնես կենտրոնի 6-րդ հարկ` վրան նշումով` NP-03/22 Չբացելե Հայկ Մեսրոպյանի համար: «ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ»  ՓԲԸ պահանջներին առավելագույնս բավարարող մասնակցի (ների) հետ կկնքվի միավորի գնի վրա հիմնված, բանկի կողմից սահմանված պայմաններով համագործակցության պայմանագիր` մեկ տարի ժամկետով:
Ընտրված մասնակցից(ներից) պահանջվելու է «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ում բացել հաշիվ և գրավադրել ավանդ կամ գործող պայմանագրի գործողության ամբողջ ընթացքում հաշվին ունենալ չնվազող մնացորդ 5.000.000 (հինգ միլիոն) ՀՀ դրամի չափով, որը նաև կհանդիսանա սխալ իրականացված գնահատման վնասի փոխհատուցում:

ЗАО «Америабанк» приглашает компании представить котировки на оказание услуг по оценке имущества в рамках банковских функций, осуществляемых банком.
ЗАО «Америабанк» приглашает соответствующие компании представить выражение заинтересованности в предоставлении указанных услуг. Заинтересованные компании должны удовлетворять следующим требованиям:
- По меньшей мере 3 (Три) года опыта выполнения подобных работ
- Предоставление услуг оценки на территории Республики Армения и/или Арцаха
- По меньшей мере 3 (Три) сотрудника должны иметь соответствующую квалификацию (приложить копии сертификатов)
- Желательно наличие опыта сотрудничества с банками, кредитными организациями и страховыми компаниями РА (будет необходимо представить соответствующую справку)
- Наличие договора страхования профессиональной ответственности с лимитом 50 млн (приложить копию страхового полиса)
Компании, заинтересованные в представлении ценовых предложений, могут получить соответствующую анкету, отправив письмо с выражением заинтересованности на адрес tenders@ameriabank.am до 22 марта 2022 г., 18:00.
Заполненные анкеты вместе с прайс-листом должны быть отправлены на электронный адрес tenders@ameriabank.am для сбора банком информации о компании для второго тура тендера и оценки компании на соответствие критериям банка.
Электронная версия тендерного пакета с указанием NP-03/22 в заголовке письма должна быть отправлена на адрес tenders@ameriabank.am, а бумажный вариант должен быть представлен по адресу В. Саргсяна 2, бизнес-центр «Камар», 6-й этаж, причем на пакете должна быть пометка «NP-03/22 Не открывать. Для Гайка Месропяна». С участниками, наиболее соответствующими требованиям ЗАО «Америабанк», будет заключен договор о сотрудничестве на основании цены за единицу, на условиях банка, сроком на один год.
Участникам, прошедшим отбор, будет необходимо открыть счет в ЗАО «Америабанк» и оформить залог вклада или обеспечить на счете неснижаемый остаток в размере 5,000,000 (Пять миллионов) драмов РА в течение всего срока действия договора, который может быть использован как возмещение ущерба от неправильно проведенной оценки.
Просим ознакомиться с нашей политикой по предотвращению конфликта интересов и принять во внимание, что как компании, так и физические лица должны уведомить Америабанк о наличии существующего или потенциального конфликта интересов до начала процесса закупок. При наличии конфликта интересов соответствующие лица не смогут принять участие в тендере, за исключением случаев, когда они раскрыли информацию о наличии конфликта интересов, однако Америабанк счел данное обстоятельство приемлемым.
Заинтересованные компании могут получить дополнительную информацию по нижеприведенному телефону в рабочие дни с 10:00 до 17:00.