You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Նորություններ | Ամերիաբանկ
Տեղեկացնում ենք, որ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ում (այսուհետ` Բանկ) գործող հետևյալ փաստաթղթերում կատարվել են մի շարք փոփոխություններ:
Ամերիաբանկի այն հաճախորդները, որոնք մինչև փետրվարի 28-ը ներառյալ «Հրավիրիր սիրելիիդ» արշավի ներքո կհրավիրեն իրենց ընկերներին Ամերիա, կստանան 5000 ՀՀ դրամ իրենց հաշվին:
Հետվճար ստանալու հատուկ առաջարկը գործում է 2026թ. փետրվարի 11-ից մայիսի 11-ը ներառյալ։ Արշավին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է․ Լինել Ամերիաբանկի ոչ հաշվետեր հաճախորդ, Բացել ընթացիկ հաշիվ Ամերիաբանկում, պատվիրել և ակտիվացնել Visa տեսակի քարտ,
2026թ. փետրվարի 1-ից ապրիլի 30-ը Ամերիաբանկի ֆիզիկական անձ հաճախորդները կարող են կատարել գործարքներ UBPay արագ դրամական փոխանցումների համակարգի միջոցով՝ առանց այլ ծառայությունների միջնորդավճարների:
Ամերիաբանկն իր ֆեյսբուքյան և ինստագրամյան հետևորդների շրջանում անցկացնում է «Թող ձեր սերը հաղթի» գովազդային վիճակախաղը, որի մասնակիցները հնարավորություն կունենան հաղթելու Lumen Moments-ի նվեր քարտերից մեկը։