You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Փոփոխվել են «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ներքոնշյալ հրապարակային փաստաթղթերով սահմանված որոշ սակագներ և դրույթներ. - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Փոփոխվել են «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ներքոնշյալ հրապարակային փաստաթղթերով սահմանված որոշ սակագներ և դրույթներ.
Խնդրում ենք առանձնակի ուշադրություն դարձնել քարտով կատարված գործարքների մասին ծանուցումների ստացման նոր եղանակին և դրան առնչվող սակագնի փոփոխությանը:
Փաստաթղթերում տեղ գտած փոփոխություններն ուժի մեջ են մտնում 04/10/2024թ.-ից և տարածվում են ինչպես նոր հաճախորդների հետ ապագայում ծագող, այնպես էլ Բանկի և գործող հաճախորդների միջև արդեն իսկ ծագած իրավահարաբերությունների նկատմամբ:
««ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ սակագներ ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար» փաստաթղթի Փոխանցումներ բաժնի 2.3.2 կետում կատարված փոփոխություններն ուժի մեջ են մտնում 01.11.2024թ.-ից և տարածվում են ինչպես նոր հաճախորդների հետ ապագայում ծագող, այնպես էլ Բանկի և գործող հաճախորդների միջև արդեն իսկ ծագած իրավահարաբերությունների նկատմամբ:
Հեռախոսահամարով MyAmeria համակարգի միջոցով ակնթարթային փոխանցման  և ՍՏԱԿ համակարգի միջոցով արագ դրամական փոխանցումների սակագները կիրառելի կլինեն ծառայությունները հասանելի լինելուն պես, ինչի վերաբերյալ կտեղադրվեն  հայտարարություններ Բանկի պաշտոնական կայքում։

Изменены некоторые тарифы и положения, определенные публичными документами ЗАО «Америабанк». - Новости | Америабанк
Изменены некоторые тарифы и положения, определенные публичными документами ЗАО «Америабанк».
25 сен, 2024 | Объявления, Все | Return|
Сообщаем, что в некоторые тарифы и положения нижеприведенных публичных документов (вместе именуемые «Документы») ЗАО «Америабанк» (далее – Банк) были внесены изменения:
С всеми внесенными изменениями можно ознакомиться по ссылкам, указанным выше (изменения выделены зеленым цветом).
Обратите особое внимание на новый способ получения уведомлений о транзакциях по карте и изменение соответствующего тарифа.
Изменения документов вступают в силу с 04.10.2024 и распространяются как на правоотношения с новыми клиентами, возникающие в будущем, так и на уже возникшие правоотношения между Банком и существующими клиентами.
Изменения, внесенные в пункт 2.3.2 раздела «Переводы» Тарифов ЗАО «Америабанк» для физических лиц, вступают в силу с 01.11.2024 и распространяются как на правоотношения, возникающие в будущем с новыми клиентами, так и на уже возникшие правоотношения между Банком и существующими клиентами.
Тарифы на мгновенные переводы по номеру телефона через систему MyAmeria и быстрые денежные переводы через систему СТАК начнут действовать, как только услуги станут доступны. Соответствующие объявления будут размещены на официальном сайте Банка.