You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Բարի գալուստ Ամերիաբանկի նոր` «Դավթաշեն» մասնաճյուղ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկի նոր`  «Դավթաշեն» մասնաճյուղն արդեն բաց է և սպասում է բոլորին երկուշաբթիից կիրակի`  ժամը 10:30-ից մինչև ժամը 21:15-ը ներառյալ
Բացման առիթով մասնաճյուղի բոլոր նոր հաճախորդները կարող են օգտվել հատուկ առաջարկից:
Ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար
• Visa Gold կամ MasterCard Gold վճարային մեկ քարտ՝ առանց առաջին տարվա սպասարկման վճարի (1 տարի ժամկետը լրանալուց հետո քարտը սպասարկվելու է Բանկում գործող սակագներով)
• MyAmeria բջջային հավելվածի անվճար տրամադրում
• Հաշվի բացում ծառայությունների փաթեթով՝ անվճար (փաթեթը ներառում է ՀՀ դրամով և արտարժույթով հաշիվ, MyAmeria բջջային հավելված, VISA Classic կամ MasterCard Standard վճարային մեկ քարտ`  առանց տարեկան սպասարկման վճարի: Քարտի գործողության ժամկետը լրանալուց հետո վերաթողարկման դեպքում գանձվելու է միջնորդավճար`  համաձայն բանկում այդ պահին գործող քարտերի սպասարկման սակագների և պայմանների)
Իրավաբանական անձ հաճախորդների համար
• Օնլայն / Մոբայլ Բանկինգ ծառայությունների տրամադրում`  մեկ տարի անվճար սպասարկմամբ
• Ընկերության 2 (երկու) ղեկավարի/իրական շահառուին դեբետային կամ կրեդիտային վճարային մեկական քարտի տրամադրում (բացառությամբ՝ Platinum, Signature կամ Infinite տեսակի քարտերի)`  առանց մեկ տարվա տարեկան սպասարկման վճարի (քարտի ժամկետը լրանալուց հետո այն վերաթողարկվում է Բանկում գործող սակագներով)
• Visa Business կամ MasterCard Business քարտի տրամադրում`  առանց մեկ տարվա սպասարկման վճարի (քարտի ժամկետը լրանալուց հետո այն վերաթողարկվում է Բանկում գործող սակագներով)

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Добро пожаловать в новый филиал Америабанка – «Давташен» - Новости | Америабанк
Новый филиал Америабанка – «Давташен» – открыл свои двери и ждет всех с понедельника по воскресенье, с 10:30 до 21:15.
По случаю открытия филиала все новые клиенты могут воспользоваться специальным предложением.
Для физических лиц:
•    Одна платежная карта Visa Gold или MasterCard Gold, без платы за обслуживание за первый год (по истечении первого года обслуживание карты будет осуществляться по действующим тарифам Банка).
•    Бесплатное мобильное приложение MyAmeria
•    Открытие счета + пакет услуг (пакет услуг включает один счет в драмах РА и один счет в иностранной валюте, мобильное приложение MyAmeria, одну карту VISA Classic или MasterCard Standard без годовой платы за обслуживание. В случае перевыпуска карты по истечении срока действия взимается комиссия согласно тарифам и условиям обслуживания карт, действующим в Банке в данный момент.
Для юридических лиц:
•    Предоставление по одной дебетовой или кредитной карте (за исключением карт Platinum, Signature или Infinite) с бесплатным обслуживанием за первый год двум директорам/реальным владельцам компании (по истечении срока действия перевыпуск карты осуществляется по действующим тарифам Банка)
•    Предоставление карты Visa Business или MasterCard Business с бесплатным обслуживанием за первый год (по истечении срока действия перевыпуск карты осуществляется по действующим тарифам Банка)