Ինտերնետ/Մոբայլ բանկինգ համակարգով ՀՀ այլ բանկեր ՀՀ դրամով փոխանցումներ կատարող ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար արշավի պայմաններ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ինտերնետ/Մոբայլ բանկինգ համակարգով ՀՀ այլ բանկեր ՀՀ դրամով փոխանցումներ կատարող ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար արշավի պայմաններ
Տեղեկացնում ենք, որ 2022թ. դեկտեմբերի 29-ից մինչև 2023թ. հունվարի 10-ը Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգով Բանկի ֆիզիկական անձ հաճախորդների կողմից Հայաստանի Հանրապետության տարածքում գործող այլ բանկեր ՀՀ դրամով կատարվող փոխանցումների համար սահմանված 100 դրամ միջնորդավճարը չի գանձվելու:

Условия акции для клиентов-физических лиц, осуществляющих переводы в драмах РА в другие банки Республики Армения через систему Интернет/Мобильный банкинг - Новости | Америабанк
Условия акции для клиентов-физических лиц, осуществляющих переводы в драмах РА в другие банки Республики Армения через систему Интернет/Мобильный банкинг
29 дек, 2022 | Объявления, Все | Return|
Сообщаем, что комиссия в размере 100 драмов за переводы в драмах РА в другие банки, действующие на территории Республики Армения, осуществляемые физическими лицами-клиентами Банка через систему Онлайн/Мобильный банкинг, не будет взиматься в период с 29 декабря, 2022г. по 10 января, 2023г.