You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Ուսանողների միջազգային օր» գովազդային վիճակախաղի մասնակցության պայմաններ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
1.    Գովազդային վիճակախաղը (այսուհետ՝ Վիճակախաղ) անցկացվում է «ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ (այսուհետ՝ Կազմակերպիչ կամ Բանկ) կողմից։
2.    Ներքոգրյալ պայմանների կատարման պարագայում վիճակախաղի մասնակիցներին հնարավորություն է ընձեռվում ստանալու «Թատրոն տանիքում» թարտորնի «Մեծն Գեթսբի» ներկայացման 5 տոմսերից մեկը, որոնցից յուրաքանչյուրը նախատեսված է 2 անձի համար:
3.    Վիճակախաղին կարող են մասնակցել Ամերիաբանկի կողմից թողարկված Visa Student վճարային քարտ ունեցող ֆիզ. անձ հաճախորդները (այսուհետ՝ Հաճախորդ կամ Հաճախորդներ), որոնք 2022թ. մայիսի 1-ից մինչև 2022թ. հոկտեմբերի 31-ը ներառյալ իրենց ուսանողական քարտով ունեցել են 300.000 ՀՀ դրամ և ավելի գումարի շրջանառություն:
4.    Վիճակախաղի պայմանը կատարելու դեպքում հաճախորդը Բանկում գրանցված իր էլ. փոստին, իսկ չունենալու դեպքում Բանկում գրանցված բջջային հեռախոսահամարին ստանում է գովազդային վիճակախաղի մասնակցության անհատական կոդ:
5.    Յուրաքանչյուր հաճախորդ վիճակախաղի մասնակցության համար ստանում է մեկ կոդ:
6.    Վիճակախաղի մասնակցությունն անվճար է, բացառությամբ Հաճախորդի կողմից գործարքների կատարման համար ծախսված գումարի։
7.    Հաճախորդի` Վիճակախաղին մասնակցելու իրավունքը ծագում է Վիճակախաղի պայմաններին համապատասխան անհատական կոդը Բանկում գրանցված Հաճախորդի էլեկտրոնային փոստի հասցեին, իսկ չունենալու դեպքում Բանկում գրանցված բջջային հեռախոսահամարին ստանալու պահից:
8.    Վիճակախաղի արդյունքներով հաղթող կճանաչվեն այն Հաճախորդները, որոնց անհատական կոդերը պատահականության սկզբունքով կընտրվեն վիճակահանության ընթացքում:
9.    Վիճակահանությունը /Վիճակախաղի արդյունքների ամփոփումն/ կիրականացվի Ամերիաբանկի AmeriaStudent Telegram էջի ուղիղ հեռարձակման միջոցով 2022թ.-ի նոյեմբերի 15-ին։
10.    Վիճակախաղի արդյունքում հաղթող ճանաչված համարները կհրապարակվեն Ամերիաբանկի AmeriaStudent Telegram հարթակում:
11.    Հաղթող հաճախորդներին Բանկը կտեղեկացնի հաղթող ճանաչվելու մասին Բանկում գրանցված էլեկտրոնային փոստի հասցեի կամ Բանկում գրանցված բջջային հեռախոսահամարի միջոցով:

1.    The promotional raffle (hereinafter “the Raffle”) is held by AMERIABANK CJSC (hereinafter “the Organizer” or the “Bank”).
2.    In the event of compliance with the below-stated conditions, the raffle participants will get the chance to win one of 5 tickets (for 2 persons each) for The Great Gatsby play performed by The Theater on the Roof.
3.    Eligible participants for the raffle are individual clients of Ameriabank, holders of Visa Student payment cards issued by Ameriabank (hereinafter “the Client” or “Clients”), who had a turnover of AMD 300,000 and more with a Student card from May 1, 2022 to October 31, 2022, inclusive.
4.    In case of complying with the condition of the raffle, the Client will get a unique code for participation in the promotional raffle. The code will be sent to the Client’s email address registered with the Bank or mobile phone number registered with the Bank, in the absence of an email address.
5.    Each client will get one code for participation in the raffle.
6.    Participation in the raffle is free, except for the amount spent by the Client on transactions.
7.    The Client’s right to take part in the raffle arises from the moment the Client gets the personal code, according to the terms of the raffle, sent to the Client’s email address registered with the Bank or mobile phone number registered with the Bank, in the absence of an email address.
8.    Winning unique codes of the Clients will be randomly selected during the raffle.
9.    The raffle (summarization of the raffle results) will be held through a live stream on Ameriabank’s AmeriaStudent Telegram page on November 15, 2022.
10.    The winning numbers will be published on Ameriabank’s AmeriaStudent Telegram platform.
11.    The winning Clients will be informed according by the Bank via email address registered with the Bank or mobile phone number registered with the Bank.