You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Ուսանողների միջազգային օր» գովազդային վիճակախաղի մասնակցության պայմաններ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
1.    Գովազդային վիճակախաղը (այսուհետ՝ Վիճակախաղ) անցկացվում է «ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ (այսուհետ՝ Կազմակերպիչ կամ Բանկ) կողմից։
2.    Ներքոգրյալ պայմանների կատարման պարագայում վիճակախաղի մասնակիցներին հնարավորություն է ընձեռվում ստանալու «Թատրոն տանիքում» թարտորնի «Մեծն Գեթսբի» ներկայացման 5 տոմսերից մեկը, որոնցից յուրաքանչյուրը նախատեսված է 2 անձի համար:
3.    Վիճակախաղին կարող են մասնակցել Ամերիաբանկի կողմից թողարկված Visa Student վճարային քարտ ունեցող ֆիզ. անձ հաճախորդները (այսուհետ՝ Հաճախորդ կամ Հաճախորդներ), որոնք 2022թ. մայիսի 1-ից մինչև 2022թ. հոկտեմբերի 31-ը ներառյալ իրենց ուսանողական քարտով ունեցել են 300.000 ՀՀ դրամ և ավելի գումարի շրջանառություն:
4.    Վիճակախաղի պայմանը կատարելու դեպքում հաճախորդը Բանկում գրանցված իր էլ. փոստին, իսկ չունենալու դեպքում Բանկում գրանցված բջջային հեռախոսահամարին ստանում է գովազդային վիճակախաղի մասնակցության անհատական կոդ:
5.    Յուրաքանչյուր հաճախորդ վիճակախաղի մասնակցության համար ստանում է մեկ կոդ:
6.    Վիճակախաղի մասնակցությունն անվճար է, բացառությամբ Հաճախորդի կողմից գործարքների կատարման համար ծախսված գումարի։
7.    Հաճախորդի` Վիճակախաղին մասնակցելու իրավունքը ծագում է Վիճակախաղի պայմաններին համապատասխան անհատական կոդը Բանկում գրանցված Հաճախորդի էլեկտրոնային փոստի հասցեին, իսկ չունենալու դեպքում Բանկում գրանցված բջջային հեռախոսահամարին ստանալու պահից:
8.    Վիճակախաղի արդյունքներով հաղթող կճանաչվեն այն Հաճախորդները, որոնց անհատական կոդերը պատահականության սկզբունքով կընտրվեն վիճակահանության ընթացքում:
9.    Վիճակահանությունը /Վիճակախաղի արդյունքների ամփոփումն/ կիրականացվի Ամերիաբանկի AmeriaStudent Telegram էջի ուղիղ հեռարձակման միջոցով 2022թ.-ի նոյեմբերի 15-ին։
10.    Վիճակախաղի արդյունքում հաղթող ճանաչված համարները կհրապարակվեն Ամերիաբանկի AmeriaStudent Telegram հարթակում:
11.    Հաղթող հաճախորդներին Բանկը կտեղեկացնի հաղթող ճանաչվելու մասին Բանկում գրանցված էլեկտրոնային փոստի հասցեի կամ Բանկում գրանցված բջջային հեռախոսահամարի միջոցով:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Условия участия в рекламной лотерее «международный день студентов» - Новости | Америабанк
1.    Рекламная лотерея (далее «Лотерея») проводится ЗАО «АМЕРИАБАНК» (далее «Организатор» или «Банк»).
2.    В случае соблюдения приведенных ниже условий участники лотереи получат возможность выиграть один из 5 билетов на двоих, на представление «Великий Гэтсби» в «Театре на крыше».
3.    В лотерее могут принять участие физические лица - клиенты Америабанка, являющиеся держателями платежных карт Visa Student, выпущенных Америабанком (далее «Клиент» или «Клиенты»), имевшие оборот по своей студенческой карте в размере 300,000 драмов РА и более в период с 1 мая, 2022г. по 31 октября, 2022г.
4.    В случае выполнения условий лотереи, на адрес эл. почты Клиента, зарегистрированный в Банке, или, в случае отсутствия адреса эл. почты, на номер мобильного телефона, зарегистрированный в Банке, будет отправлен персональный код для участия в лотерее.
5.    Каждый клиент получает один код для участия в лотерее.
6.    Участие в лотерее бесплатно, за исключением суммы, потраченной Клиентом на совершение транзакций.
7.    Право Клиента на участие в лотерее возникает с момента получения персонального кода в соответствии с условиями Лотереи, отправленного на адрес эл. почты Клиента, зарегистрированный в Банке, или, в случае отсутствия адреса эл. почты, на номер мобильного телефона, зарегистрированный в Банке.
8.    Победителями Лотереи станут Клиенты, чьи персональные коды будут выбраны методом случайного отбора в процессе проведения Лотереи.
9.    Лотерея (подведение итогов Лотереи) состоится 15 ноября, 2022г. в прямом эфире на странице AmeriaStudent Америабанка в Telegram.
10.    Номера победителей Лотереи будут опубликованы на платформе AmeriaStudent Америабанка в Telegram.
11.    Банк сообщит победителям о выигрыше в Лотерее, отправив соответствующее уведомление на адрес эл. почты, зарегистрированный в Банке, или на номер мобильного телефона, зарегистрированный в Банке.