You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Աշխատավարձային նախագծերի արշավ մարզերում գործունեության ծավալող ընկերությունների համար - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Աշխատավարձային նախագծերի արշավ մարզերում գործունեության ծավալող ընկերությունների համար
Կարևորելով անկանխիկ եղանակով կատարվող գործարքների նկատմամբ հետաքրքրվածությունը` Ամերիաբանկը VISA ընկերության հետ ներկայանում է հերթական առաջարկով /այսուհետ՝ «Արշավ»/:
Առաջարկին կարող են միանալ Հայաստանի մարզերում գործունեություն ծավալող այն բոլոր իրավաբանական անձինք, որոնք պատրաստվում են աշխատակիցների աշխատավարձը փոխանցել անկանխիկ եղանակով:
Այժմ Հայաստանի ավելի քան 1,500 ընկերությունների 150 հազարից ավելի աշխատակից աշխատավարձը ստանում է Ամերիաբանկի վճարային քարտերով` օգտվելով վճարումներ և գնումներ կատարելու պարզ, արագ և  հարմար եղանակից:
Առաջարկի պայմաններն են.
1. Ընկերությանը տրամադրվում է Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ ծառայությունից 1 տարի ժամկետով անվճար օգտվելու հնարավորություն
2. Visa Business տեսակի քարտ` տարեկան 5,000 ՀՀ դրամ սպասարկման վճարով
3. Եթե ընկերությունը համագործակցությունը սկսում է 27.10.22-15.12.22թթ. ընկած ժամանակահատվածում, ապա, կախված ցուցանիշներից, այն է` աշխատակցիների թիվ  և միջին աշխատավարձ, պայմանները հետևյալն են.
Պայման
Առաջարկ 1
Առաջարկ 2
Առաջարկ 3
Առաջարկ 41
Աշխատակիցների քանակ
10-30
30 և ավելի
Աշխատավարձ (ամսական)
մինչև 100,000 ՀՀ դրամ
100,000 ՀՀ դրամ և ավելի
Սակագին
Visa Classic
1,500 ՀՀ դրամ
1,000 ՀՀ դրամ
MyAmeria հավելված
Անգրավ սպառողական վարկեր/ վարկային գիծ/օվերդրաֆտ2
Անվանական տարեկան տոկոսադրույք
16%
Փաստացի տոկոսադրույք
16.06-18.92%
IV. Եթե ընկերությունը համագործակցությունը սկսում է 16.12.22-31.01.23թթ, ապա, կախված ցուցանիշներից, այն է` աշխատակցիների թիվ  և միջին աշխատավարձ, պայմանները հետևյալն են.
30 և ավել
100,000 ՀՀ դրամ և ավել
2,000 ՀՀ դրամ
Ամերիաբանկի քարտապանները օգտվում են մի շարք այլ առավելություններից.
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) (012) 561111 հեռախոսահամարներով, այցելել Բանկի մոտակա մասնաճյուղ, ինչպես նաև Ամերիաբանկի պաշտոնական կայք` www.ameriabank.am կամ VISA ընկերության պաշտոնական կայք` cis.visa.com:
Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի «Մասնաճյուղեր» բաժնում: Բանկը վերահսկվում է ՀՀ կենտրոնական բանկի կողմից:
* Եթե քարտապանն իր աշխատավարձն այլևս չի ստանում Բանկի միջոցով, կամ վերջինս որևէ հիմքով ազատվել է աշխատանքից, ապա Բանկն իրավասու է ամբողջությամբ կամ մասնակիորեն դադարեցնելու աշխատավարձային նախագծերի ներքո տրամադրված քարտի և մյուս բանկային ծառայությունների հատուկ սակագները և պայմանները և այդ պահից սկսած` կիրառել Բանկում գործող քարտի և մյուս ծառայությունների սակագները և պայմանները կամ տվյալ քարտի, ծառայության կամ քարտապանի համար Բանկի հայեցողությամբ կիրառելի այլ հատուկ սակագներ: Աշխատանքից ազատված և/կամ այլևս Ամերիաբանկի միջոցով աշխատավարձ չստացող աշխատակիցների ցանկը տրամադրվում է գործընկեր կազմակերպության կողմից:
1 Եթե աշխատակիցների միջին աշխատավարձը գերազանցում է 200,000 դրամը և աշխատակցիների թիվը 30 և ավելի է, անգրավ վարկերի տարեկան տոկոսադրույքը կսահմանվի 15%:
2 ՎԱՐԿԻ ՏՈԿՈՍԱԳՈՒՄԱՐՆԵՐԸ ՀԱՇՎԱՐԿՎՈՒՄ ԵՆ ԱՆՎԱՆԱԿԱՆ ՏՈԿՈՍԱԴՐՈՒՅՔԻ ՀԻՄԱՆ ՎՐԱ: ԻՍԿ ՏԱՐԵԿԱՆ ՓԱՍՏԱՑԻ ՏՈԿՈՍԱԴՐՈՒՅՔԸ ՑՈՒՅՑ Է ՏԱԼԻՍ, ԹԵ ՈՐՔԱՆ ԿԱՐԺԵՆԱ ՎԱՐԿԸ ՁԵԶ ՀԱՄԱՐ ՏՈԿՈՍԱԳՈՒՄԱՐՆԵՐԸ ԵՎ ՎԱՐԿԻ ՏՐԱՄԱԴՐՄԱՆ ԵՎ ՍՊԱՍԱՐԿՄԱՆ ԳԾՈՎ ԲՈԼՈՐ ՊԱՐՏԱԴԻՐ ՎՃԱՐՆԵՐԸ ՍԱՀՄԱՆՎԱԾ ԺԱՄԿԵՏՆԵՐՈՒՄ ԵՎ ՉԱՓԵՐՈՎ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ԴԵՊՔՈՒՄ:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Акция в рамках зарплатных проектов для компаний, действующих в регионах - Новости | Америабанк
Делая акцент на увеличении объема безналичных операций и его положительном влиянии на цифровизацию экономики, Америабанк, совместно с компанией VISA, представляет очередное предложение (далее «Акция»).
Предложением могут воспользоваться все юридические лица, работающие в регионах Армении, которые намерены перечислять зарплату сотрудникам безналичным способом.
В настоящее время более 150,000 сотрудников более 1,500 компаний Армении получают заработную плату платежными картами Америабанка, пользуясь возможностью совершать платежи и покупки просто, быстро и удобно.
Условия предложения:
1. Компании предоставляется возможность бесплатно пользоваться услугой Онлайн/Мобайл банкинг в течение 1 года
2. Карта Visa Business с или MasterCard Business с годовой платой за обслуживание в размере 5,000 драмов РА
3. Если компания начнет сотрудничество в период с 27.10.2022г. по 15.12.2022г., то в зависимости от таких показателей, как количество сотрудников и средняя заработная плата, будут применяться следующие условия:
Условие
Предложение 1
Предложение 2
Предложение 3
Предложение 41
Количество сотрудников
10-30
30 и более
Заработная плата (ежемесячная)
до 100,000 драмов РА
100,000 драмов РА и более
Тариф
Visa Classic
1,500 драмов РА
1,000 драмов РА
Бесплатно
Приложение MyAmeria
Беззалоговые потребительские кредиты/кредитные линии/овердрафт2
Номинальная годовая процентная ставка
17%
16%
Фактическая годовая процентная ставка
16.06-18.92%
IV. Если компания начнет сотрудничество в период с 16.12.2022г. по 31.01.2023г., то в зависимости от таких показателей, как количество сотрудников и средняя заработная плата, будут применяться следующие условия:
2,000 драмов РА
• Кешбэк на покупки, совершенные платежными картами, в более чем 180 торговых пунктах
• Онлайн-кредиты за считанные минуты (при условии, что вы соответствуете требованиям Банка, и Банк утвердил вашу заявку)
• предоставление информации о счетах, картах, транзакциях и пр. в круглосуточном режиме
• бесплатное смс-оповещение об операциях по карте
• возможность бесплатной блокировки и разблокировки карты
Если у Вас возникнут вопросы, можете звонить по телефонным  номерам 010) (012) 56111 или посетить ближайший филиал Банка, а также официальный сайт Америабанка www.ameriabank.am или официальный сайт компании VISA - cis.visa.com .
С информацией о сети обслуживания, адресами и графиком работы филиалов Банка можно ознакомиться в разделе «Филиалы» на официальном сайте Банка. Америабанк контролируется Центральным банком Республики Армения.
* Если держатель карты больше не получает зарплату картой Америабанка, или если он был освобожден от должности по любой причине, Банк вправе полностью или частично аннулировать специальные тарифы и условия предоставления карт и других банковских услуг в рамках зарплатных проектов и начать применять стандартные условия и тарифы, действующие в Банке на данный момент, или по своему усмотрению применить по отношению к данной карте, услуге или клиенту другие специальные тарифы. Список лиц, освобожденных от должности и/или больше не получающих зарплату картами Америабанка, предоставляется работодателем.
1 Если средняя заработная плата сотрудников превышает 200,000 драмов РА, а количество сотрудников составляет 30 и более, годовая процентная ставка по беззалоговым кредитам будет установлена в размере 15%.
ПРОЦЕНТЫ ПО КРЕДИТУ НАЧИСЛЯЮТСЯ ПО НОМИНАЛЬНОЙ ПРОЦЕНТНОЙ СТАВКЕ, А ЭФФЕКТИВНАЯ ГОДОВАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА УКАЗЫВАЕТ СТОИМОСТЬ КРЕДИТА ДЛЯ ВАС, ЕСЛИ ВСЕ ОБЯЗАТЕЛЬНЫЕ ПЛАТЕЖИ, СВЯЗАННЫЕ С ВЫДАЧЕЙ И ОБСЛУЖИВАНИЕМ КРЕДИТА, БУДУТ ВЫПОЛНЕНЫ В СРОК И В УСТАНОВЛЕННОМ РАЗМЕРЕ.