You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Նախաորակավորման հայտերի ներկայացման հրավեր - Նորություններ | Ամերիաբանկ
«Ամերիաբանկ» ՓԲԸ թիմի կառուցման (team building) միջոցառումների կազմակերպման ոլորտում մասնագիտացված կազմակերպություններին հրավիրում է նախաորակավորման:
• Առնվազն 1 (մեկ) տարվա փորձ համապատասխան ոլորտում (պահանջվում է ներկայացնել կատարած աշխատանքների/իրականացրած ծրագրերի մասին տեղեկանք):
• Առնվազն 1 (մեկ) բարեհաջող իրականացված ծրագիր 300 (երեք հարյուր) և ավելի մարդկանց քանակով անձնակազմի համար 2013-2014 թթ. ժամանակահատվածում:
• Վերջին 2 տարվա ընթացքում Ֆինանսաբանկային, տեղեկատվական տեխնոլոգիաների, ինչպես նաև՝ կապի ու հեռահաղորդակցության ոլորտների կազմակերպությունների հետ համագործակցությունը հայտերի գնահատման ժամանակ կդիտարկվի որպես մրցակցային առավելություն:
• Տեղեկանք համապատասխան տարածքային հարկային մարմիններից՝ 2014 թ. ընթացքում մասնակցի հարկային պարտավորությունների մասին (բնօրինակ):
Նախաորակավորման փուլում, հայտերի գնահատման նպատակով, հետաքրքրված մասնակիցներից պահանջվում է ներկայացնել նաև թիմի կառուցման ծրագրի հայեցակարգ (հնարավորության դեպքում՝ մեկից ավելի հայեցակարգեր)՝ մոտավոր ընդհանրացված նախահաշվով: Բանկի գնահատող հանձնաժողովի կողմից հավանության արժանացած՝ նորամուծություններով ու յուրօրինակ գաղափարներով հագեցած հայեցակարգ ներկայացնող մասնակիցների հետ կարող է նաև կնքվել երկարաժամկետ համագործակցության պայմանագիր:
Սույն հրավերով սահմանված պայմաններին բավարարող մասնակիցները կընդգրկվեն «Ամերիաբանկ»  ՓԲԸ նախաորակավորված մասնակիցների ցանկում և սույն հրավերի հրապարակման պահից մեկ տարվա ընթացքում կներգրավվեն Բանկի կողմից իրականացվող համանման ծրագրերի շրջանակներում կազմակերպվող գնման գործընթացներում:
Նախաորակավորման փուլում կընդգրկվեն բոլոր այն մասնակիցները, որոնք կներկայացնեն սույն հրավերի շրջանակներում պահանջվող բոլոր նյութերն ու փաստաթղթերը և կբավարարեն սահմանված գնահատման չափանիշներին:
• Հայտերը կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային տարբերակով (PDF ձևաչափով):
• Հայտերի վավերականության ժամկետը սահմանվում է 120 (հարյուր քսան) օրացույցային օր՝ սույն հրավերի պաշտոնական հրապարակման ամսաթվից:
• Հետաքրքրված մասնակիցները լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող են ստանալ ստորև ներկայացված հեռախոսահամարով կամ էլեկտրոնային փոստի հասցեով, աշխատանքային օրերին ժամը 10:00-17:00:

17 Mar, 2015 | Announcements, All | Return|
"Ameriabank" CJSC invites organizations specialized in the field of organizing team building events for pre-qualification.
• At least 1 (one) year of experience in the relevant field (it is required to submit a reference of completed works/implemented projects).
• At least 1 (one) successfully implemented project for a staff of 300 (three hundred) or more in 2013-2014. during the period.
• During the last 2 years, cooperation with financial banking, information technology, as well as communication and telecommunication sector organizations will be considered as a competitive advantage during the evaluation of bids.
• Information from relevant territorial tax authorities: 2014 about the participant's tax obligations (original).
During the pre-qualification phase, for the purpose of evaluating applications, interested participants are also required to submit a team building project concept (if possible, more than one concept) with an approximate generalized estimate. A long-term cooperation agreement can also be signed with the participants presenting a concept full of innovations and unique ideas approved by the bank's evaluation committee.
The participants who meet the conditions defined by this invitation will be included in the list of pre-qualified participants of "Ameriabank" CJSC and within one year from the publication of this invitation will be involved in the purchase processes organized within the framework of similar programs implemented by the Bank.
The pre-qualification stage will include all the participants who will submit all the materials and documents required within the framework of this invitation and will meet the established evaluation criteria.
• Applications can be submitted electronically (in PDF format).
• The period of validity of bids is defined as 120 (one hundred and twenty) calendar days from the date of official publication of this invitation.
• Interested participants can get additional information at the phone number or e-mail address shown below, on working days from 10:00 to 17:00.