Նախաորակավորման հայտերի ներկայացման հրավեր - Նորություններ | Ամերիաբանկ
«Ամերիաբանկ» ՓԲԸ թիմի կառուցման (team building) միջոցառումների կազմակերպման ոլորտում մասնագիտացված կազմակերպություններին հրավիրում է նախաորակավորման:
• Առնվազն 1 (մեկ) տարվա փորձ համապատասխան ոլորտում (պահանջվում է ներկայացնել կատարած աշխատանքների/իրականացրած ծրագրերի մասին տեղեկանք):
• Առնվազն 1 (մեկ) բարեհաջող իրականացված ծրագիր 300 (երեք հարյուր) և ավելի մարդկանց քանակով անձնակազմի համար 2013-2014 թթ. ժամանակահատվածում:
• Վերջին 2 տարվա ընթացքում Ֆինանսաբանկային, տեղեկատվական տեխնոլոգիաների, ինչպես նաև՝ կապի ու հեռահաղորդակցության ոլորտների կազմակերպությունների հետ համագործակցությունը հայտերի գնահատման ժամանակ կդիտարկվի որպես մրցակցային առավելություն:
• Տեղեկանք համապատասխան տարածքային հարկային մարմիններից՝ 2014 թ. ընթացքում մասնակցի հարկային պարտավորությունների մասին (բնօրինակ):
Նախաորակավորման փուլում, հայտերի գնահատման նպատակով, հետաքրքրված մասնակիցներից պահանջվում է ներկայացնել նաև թիմի կառուցման ծրագրի հայեցակարգ (հնարավորության դեպքում՝ մեկից ավելի հայեցակարգեր)՝ մոտավոր ընդհանրացված նախահաշվով: Բանկի գնահատող հանձնաժողովի կողմից հավանության արժանացած՝ նորամուծություններով ու յուրօրինակ գաղափարներով հագեցած հայեցակարգ ներկայացնող մասնակիցների հետ կարող է նաև կնքվել երկարաժամկետ համագործակցության պայմանագիր:
Սույն հրավերով սահմանված պայմաններին բավարարող մասնակիցները կընդգրկվեն «Ամերիաբանկ»  ՓԲԸ նախաորակավորված մասնակիցների ցանկում և սույն հրավերի հրապարակման պահից մեկ տարվա ընթացքում կներգրավվեն Բանկի կողմից իրականացվող համանման ծրագրերի շրջանակներում կազմակերպվող գնման գործընթացներում:
Նախաորակավորման փուլում կընդգրկվեն բոլոր այն մասնակիցները, որոնք կներկայացնեն սույն հրավերի շրջանակներում պահանջվող բոլոր նյութերն ու փաստաթղթերը և կբավարարեն սահմանված գնահատման չափանիշներին:
• Հայտերը կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային տարբերակով (PDF ձևաչափով):
• Հայտերի վավերականության ժամկետը սահմանվում է 120 (հարյուր քսան) օրացույցային օր՝ սույն հրավերի պաշտոնական հրապարակման ամսաթվից:
• Հետաքրքրված մասնակիցները լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող են ստանալ ստորև ներկայացված հեռախոսահամարով կամ էլեկտրոնային փոստի հասցեով, աշխատանքային օրերին ժամը 10:00-17:00:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Приглашение подавать заявки на предварительную квалификацию - Новости | Америабанк
ЗАО «Америабанк» приглашает организации, специализирующиеся в сфере организации командообразующих мероприятий, для прохождения предварительного квалификационного отбора.
• Опыт работы в соответствующей сфере не менее 1 (одного) года (необходимо предоставить справку о выполненных работах/реализованных проектах).
• Не менее 1 (одного) успешно реализованного проекта для штата 300 (триста) и более человек в 2013-2014 гг. за период.
• В течение последних 2-х лет в качестве конкурентного преимущества при оценке предложений будет рассматриваться сотрудничество с финансово-банковскими, информационно-технологическими организациями, а также организациями сектора связи и телекоммуникаций.
• Информация соответствующих территориальных налоговых органов: 2014 г. о налоговых обязательствах участника (оригинал).
На этапе предварительного квалификационного отбора для целей оценки заявок от заинтересованных участников также требуется представить концепцию проекта тимбилдинга (по возможности более одной концепции) с примерной обобщенной оценкой. Также может быть заключен договор о долгосрочном сотрудничестве с участниками, представляющими концепцию, полную инноваций и уникальных идей, одобренную оценочной комиссией банка.
Участники, соответствующие условиям, определенным настоящим приглашением, будут включены в список предварительно отобранных участников ЗАО «Америабанк» и в течение одного года с момента публикации настоящего приглашения будут вовлечены в закупочные процессы, организованные в рамках аналогичных программ. реализуется Банком.
В предквалификационный этап будут включены все участники, которые представят все необходимые материалы и документы в рамках данного приглашения и будут соответствовать установленным критериям оценки.
• Заявки можно подавать в электронном виде (в формате PDF).
• Срок действия предложений определяется как 120 (Сто двадцать) календарных дней с даты официального опубликования настоящего приглашения.
• Заинтересованные участники могут получить дополнительную информацию по телефону или адресу электронной почты, указанным ниже, в рабочие дни с 10:00 до 17:00.