Հայտարարություն «Արշակունյաց» մասնաճյուղում կանխիկ գումարով կատարվող գործառնությունների վերաբերյալ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հայտարարություն «Արշակունյաց» մասնաճյուղում կանխիկ գումարով կատարվող գործառնությունների վերաբերյալ
Տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ «Արշակունյաց» մասնաճյուղում շաբաթ և կիրակի օրերին ժամը 19:00-ից հետո կանխիկ գումարով կատարվող գործառնությունների առավելագույն սահմանաչափը չի կարող գերազանցել 500,000 ՀՀ դրամ գումարային շեմը:
Նշված սահմանաչափը գերազանցող գործարքներ կարող եք իրականացնել տվյալ օրը մինչև ժամը 18:00-ն՝ մասնաճյուղի աշխատակցի հետ նախապես համաձայնեցնելով, հակառակ դեպքում` ժամը 19:00-ից հետո 500,000 ՀՀ դրամից ավել գումարով գործարքները (այդ թվում՝ վարկերի մարումները) Բանկի կողմից կարող է մերժվել դրա կատարման տեխնիկական հնարավորության բացակայության հիմքով:

Справка о кассовых операциях в филиале "Аршакуняц" - Новости | Америабанк
Сообщаем Вам, что максимальный лимит операций с наличными в филиале "Аршакуняц" ЗАО "Америабанк" по субботам и воскресеньям после 19:00 не может превышать 500 000 драмов РА.
Вы можете совершать операции, превышающие указанный лимит, до 18:00 указанного дня по предварительному согласованию с сотрудником филиала, в противном случае после 19:00 операции на сумму более 500 000 драмов РА (включая погашение кредита) могут быть аннулированы Банк., подлежит отклонению по причине отсутствия технической возможности его реализации.