Նախաորակավորման հայտերի ներկայացման հրավեր (AD-02) - Նորություններ | Ամերիաբանկ
ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ ՓԲԸ  -ն մասնագիտացված շինարարական կազմակերպություններին հրավիրում է նախաորակավորման` բանկի շինարարական գործընթացներում ներգրավելու համար:
Հետաքրքրված մասնակիցներից պահանջվում է ներկայացնել հետևյալ փաստաթղթերը և նշված պահանջների փաստաթղթային հիմնավորումները.
• ՀՀ պետական լիազոր մարմնի կողմից տրամադրված լիցենզիա (շինարարության իրականացում, ըստ քաղաքաշինության հետևյալ ոլորտների` հասարակական և արտադրական)
• կանոնադրություն (պատճենը)
• պետական ռեգիստրի վկայական (պատճենը)
• առնվազն 3 տարվա փորձ ոլորտում, այդ թվում բանկային/ֆինանսական կազմակերպությունների տարածքների վերակառուցում/ վերանորոգում (կատարած աշխատանքների ու դրանց ծավալների մասին կազմակերպության տնօրենի կողմից վավերացված տեղեկանք)
• 2013-2015 թթ. ընթացքում կատարած շինարարական աշխատանքների նվազագույն համախառն ծավալը պետք է կազմի 600,000,000 ՀՀ դրամ` որպես գլխավոր կապալառու (ներկայացնել հանձնման-ընդունման ակտերի, պայմանագրերի պատճենները):
Սույն հրավերով սահմանված պայմաններին բավարարող մասնակիցները կընդգրկվեն Ամերիաբանկ ՓԲԸ նախաորակավորված մասնակիցների ցանկում և սույն հրավերի հրապարակման պահից մեկ տարվա ընթացքում ուղղակիորեն կհրավիրվեն բանկի կողմից իրականացվող շինարարական ծրագրերի շրջանակներում կազմակերպվող գնման գործընթացներին:
Հայտերը կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային տարբերակով` նշելով ՆԱԽԱՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՀԱՅՏ թիվ AD-02  և մասնակից ընկերության անվանումը:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Приглашение подавать заявки на предварительную квалификацию (AD-02) - Новости | Америабанк
ЗАО «АМЕРИАБАНК» приглашает специализированные строительные организации на предварительную квалификацию для участия в строительных процессах банка.
• Лицензия, выданная уполномоченным государственным органом РА (осуществление строительства по следующим направлениям градостроительства: общественное и промышленное)
• устав (копия)
• свидетельство о государственной регистрации (копия)
• опыт работы не менее 3-х лет в сфере, в том числе реконструкции/ремонта помещений банковских/финансовых организаций (паспорт выполненных работ и их объем, заверенный директором организации)
• 2013-2015 гг. минимальный общий объем строительных работ, выполненных за период, должен составлять 600 000 000 драмов РА в качестве генерального подрядчика (представить копии актов сдачи-приемки, договоров).
Участники, отвечающие условиям, определенным настоящим приглашением, будут включены в список предварительно отобранных участников ЗАО «Америабанк» и в течение одного года с момента публикации настоящего приглашения будут напрямую приглашены к закупочным процессам, организуемым в рамках реализуемых банком строительных проектов. .
Заявки можно подавать в электронном виде, указав ПРЕДКВАЛИФИКАЦИОННУЮ ЗАЯВКУ № АД-02 и наименование компании-участника.
Срок подачи заявок установлен на 2016 год. 3 мая, час. 15:00
Заявки должны быть отправлены на следующий адрес электронной почты: по адресу тендеры@www.ameriabank.am: