Նախաորակավորման հայտերի ներկայացման հրավեր (AD-02) - Նորություններ | Ամերիաբանկ
ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ ՓԲԸ  -ն մասնագիտացված շինարարական կազմակերպություններին հրավիրում է նախաորակավորման` բանկի շինարարական գործընթացներում ներգրավելու համար:
Հետաքրքրված մասնակիցներից պահանջվում է ներկայացնել հետևյալ փաստաթղթերը և նշված պահանջների փաստաթղթային հիմնավորումները.
• ՀՀ պետական լիազոր մարմնի կողմից տրամադրված լիցենզիա (շինարարության իրականացում, ըստ քաղաքաշինության հետևյալ ոլորտների` հասարակական և արտադրական)
• կանոնադրություն (պատճենը)
• պետական ռեգիստրի վկայական (պատճենը)
• առնվազն 3 տարվա փորձ ոլորտում, այդ թվում բանկային/ֆինանսական կազմակերպությունների տարածքների վերակառուցում/ վերանորոգում (կատարած աշխատանքների ու դրանց ծավալների մասին կազմակերպության տնօրենի կողմից վավերացված տեղեկանք)
• 2013-2015 թթ. ընթացքում կատարած շինարարական աշխատանքների նվազագույն համախառն ծավալը պետք է կազմի 600,000,000 ՀՀ դրամ` որպես գլխավոր կապալառու (ներկայացնել հանձնման-ընդունման ակտերի, պայմանագրերի պատճենները):
Սույն հրավերով սահմանված պայմաններին բավարարող մասնակիցները կընդգրկվեն Ամերիաբանկ ՓԲԸ նախաորակավորված մասնակիցների ցանկում և սույն հրավերի հրապարակման պահից մեկ տարվա ընթացքում ուղղակիորեն կհրավիրվեն բանկի կողմից իրականացվող շինարարական ծրագրերի շրջանակներում կազմակերպվող գնման գործընթացներին:
Հայտերը կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային տարբերակով` նշելով ՆԱԽԱՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՀԱՅՏ թիվ AD-02  և մասնակից ընկերության անվանումը:

18 Apr, 2016 | Announcements, All | Return|
AMERIABANK CJSC invites specialized construction organizations for pre-qualification in order to be involved in the construction processes of the bank.
• License issued by the RA state authorized body (implementation of construction, according to the following areas of urban development: public and industrial)
• charter (copy)
• state registry certificate (copy)
• at least 3 years of experience in the field, including reconstruction/renovation of the premises of banking/financial organizations (certificate of the performed works and their scope certified by the director of the organization)
• 2013-2015 the minimum total volume of construction works performed during the period should be AMD 600,000,000 as the main contractor (submit copies of handover-acceptance acts, contracts).
The participants meeting the conditions defined by this invitation will be included in the list of pre-qualified participants of Ameriabank CJSC and within one year from the publication of this invitation will be directly invited to the purchase processes organized within the construction projects implemented by the bank.
Applications can be submitted electronically, indicating PRE-QUALIFICATION APPLICATION No. AD-02 and the name of the participating company.
The deadline for submission of applications is set for 2016. May 3, h. 15:00
Applications should be submitted to the following e-mail address: at the address tenders@www.ameriabank.am: