«Իմ Գյումրին» արշավի հնարավորությունները - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկի «Կումայրի» մասնաճյուղի բացմանը զուգընթաց մեկնարկեց «Իմ Գյումրին» արշավը, որի շրջանակներում մասնաճյուղի հաճախորդներին կտրամադրվեն քարտային, վարկային և առցանց ծառայությունների մասով հատուկ առաջարկներ: Այս համատեքստում, մասնավորապես, թողարկվել են «Իմ Գյումրի» խորհրդանշական անվանումը կրող АrCa վճարային քարտեր, որոնք կտրամադրվեն «Կումայրի» մասնաճյուղի հաճախորդներին առանց սպասարկման վճարի և առանց կանխիկացման միջնորդավճարի՝ 2 տարի ժամկետով: Բացի այդ, մասնաճյուղի հաճախորդներին կտրամադրվեն Visa Classic, Visa Gold, MasterCard Standard, MasterCard Gold դեբետային կամ կրեդիտային քարտեր, իսկ իրավաբանական անձ հաճախորդներին`Visa Business, MasterCard Business քարտեր`առանց առաջին տարվա տարեկան սպասարկման վճարի:
«Կումայրի» մասնաճյուղի հաճախորդների համար կգործեն նաև վարկերի հատուկ պայմաններ, մասնավորապես կտրամադրվեն վարկեր Ամերիաբանկում գործող տոկոսադրույքներից 0,5%-ով ցածր տոկոսադրույքով, իսկ վերաֆինանսավորման արշավի ներքո նվազեցված տոսկոսադրույքները կիջեցվեն ևս 0,25%-ով:
Հեռահար բանկային ծառայություններից օգտվելու մշակույթը տարածելու և բանկային ծառայություններից օգտվելն ավելի հարմարավետ դարձնելու համար «Կումայրի» մասնաճյուղի հաճախորդներին կտրմադրվեն անվճար ինտերնետ և մոբայլ բանկինգ, ինչպես նաև հեռախոսային բանկինգ ծառայությունները: Իսկ իրավաբանական անձանց կտրամադրվի ինտերնետ և մոբայլ բանկինգ` առանց առաջին տարվա սպասարկման վճարի: Նույն համատեքստում նորաբաց մասնաճյուղի տարածքում, ինչպես նաև Գյումրիի Ռիժկով փողոցի սկզբնամասում (Ռիժկովի փողոց, 1/2) տեղակայվել են Express banking 24/7 ծառայության ինքնասպասարկման տերմինալներները, որոնց միջոցով բանկի հաճախորդները կարող են ոչ միայն կանխիկ ելքագրել և մուտքագրել, այլ նաև առանց բանկ այցելելու իրականացնել մի շարք այլ բանկային գործարքներ:
Նշենք, որ վերոնշյալ առաջարկները գործելու են մինչև 2017թ. հունիսի 30-ը ներառյալ:
Տեղեկացնենք, որ «Կումայրի» մասնաճյուղը տեղակայված է Գյումրի քաղաքի Աբովյան փողոց 248/7 հասցեում և իր ընդարձակ սպասարկման սրահով, ժամանակակից տեխնիկական հագեցվածությամբ և մասնագիտացված անձնակազմով սպասում է Շիրակի մարզի բնակիչներին:

Возможности кампании «Мой Гюмри»
Одновременно с открытием филиала Америабанка «Кумаири» стартовала акция «Мой Гюмри», в рамках которой клиентам филиала будут предоставлены специальные предложения по карточным, кредитным и онлайн-услугам. В данном контексте, в частности, выпущены платежные карты АрКа с символическим названием «Мой Гюмри», которые будут выдаваться клиентам филиала «Кумайр» без платы за обслуживание и без комиссии за снятие наличных сроком на 2 года. . Кроме того, клиентам филиалов будут выданы дебетовые или кредитные карты Visa Classic, Visa Gold, MasterCard Standard, MasterCard Gold, а клиентам юридических лиц – карты Visa Business, MasterCard Business без платы за годовое обслуживание в первый год.
Для клиентов филиала «Кумайр» также будут действовать специальные условия кредитования, в частности, кредиты будут выдаваться по процентной ставке на 0,5% ниже действующих процентных ставок в Америабанке, а сниженные процентные ставки в рамках кампании рефинансирования будут снижены на еще 0,25%.
В целях распространения культуры использования дистанционных банковских услуг и повышения удобства пользования банковскими услугами клиентам филиала «Кумайр» будет предоставлен бесплатный интернет- и мобильный банкинг, а также услуги телефонного банкинга. А юридические лица будут обеспечены интернет- и мобильным банкингом без платы за первый год обслуживания. В этом же контексте терминалы самообслуживания экспресс-банкинга 24/7 были расположены в районе вновь открытого филиала, а также в начале улицы Рыжкова в Гюмри (ул. Рыжкова, 1/2), посредством которых клиенты банка могут не только снимать и вносить наличные деньги, но и совершать без посещения банка ряд других банковских операций.
Следует отметить, что вышеуказанные предложения будут действовать до 2017 года. 30 июня включительно.
Сообщаем Вам, что филиал "Кумайр" находится по адресу улица Абовяна 248/7 в городе Гюмри и своим просторным служебным залом, современным техническим оснащением и специализированным персоналом ждет жителей Ширакской области.