You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Իմ Գյումրին» արշավի հնարավորությունները - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկի «Կումայրի» մասնաճյուղի բացմանը զուգընթաց մեկնարկեց «Իմ Գյումրին» արշավը, որի շրջանակներում մասնաճյուղի հաճախորդներին կտրամադրվեն քարտային, վարկային և առցանց ծառայությունների մասով հատուկ առաջարկներ: Այս համատեքստում, մասնավորապես, թողարկվել են «Իմ Գյումրի» խորհրդանշական անվանումը կրող АrCa վճարային քարտեր, որոնք կտրամադրվեն «Կումայրի» մասնաճյուղի հաճախորդներին առանց սպասարկման վճարի և առանց կանխիկացման միջնորդավճարի՝ 2 տարի ժամկետով: Բացի այդ, մասնաճյուղի հաճախորդներին կտրամադրվեն Visa Classic, Visa Gold, MasterCard Standard, MasterCard Gold դեբետային կամ կրեդիտային քարտեր, իսկ իրավաբանական անձ հաճախորդներին`Visa Business, MasterCard Business քարտեր`առանց առաջին տարվա տարեկան սպասարկման վճարի:
«Կումայրի» մասնաճյուղի հաճախորդների համար կգործեն նաև վարկերի հատուկ պայմաններ, մասնավորապես կտրամադրվեն վարկեր Ամերիաբանկում գործող տոկոսադրույքներից 0,5%-ով ցածր տոկոսադրույքով, իսկ վերաֆինանսավորման արշավի ներքո նվազեցված տոսկոսադրույքները կիջեցվեն ևս 0,25%-ով:
Հեռահար բանկային ծառայություններից օգտվելու մշակույթը տարածելու և բանկային ծառայություններից օգտվելն ավելի հարմարավետ դարձնելու համար «Կումայրի» մասնաճյուղի հաճախորդներին կտրմադրվեն անվճար ինտերնետ և մոբայլ բանկինգ, ինչպես նաև հեռախոսային բանկինգ ծառայությունները: Իսկ իրավաբանական անձանց կտրամադրվի ինտերնետ և մոբայլ բանկինգ` առանց առաջին տարվա սպասարկման վճարի: Նույն համատեքստում նորաբաց մասնաճյուղի տարածքում, ինչպես նաև Գյումրիի Ռիժկով փողոցի սկզբնամասում (Ռիժկովի փողոց, 1/2) տեղակայվել են Express banking 24/7 ծառայության ինքնասպասարկման տերմինալներները, որոնց միջոցով բանկի հաճախորդները կարող են ոչ միայն կանխիկ ելքագրել և մուտքագրել, այլ նաև առանց բանկ այցելելու իրականացնել մի շարք այլ բանկային գործարքներ:
Նշենք, որ վերոնշյալ առաջարկները գործելու են մինչև 2017թ. հունիսի 30-ը ներառյալ:
Տեղեկացնենք, որ «Կումայրի» մասնաճյուղը տեղակայված է Գյումրի քաղաքի Աբովյան փողոց 248/7 հասցեում և իր ընդարձակ սպասարկման սրահով, ժամանակակից տեխնիկական հագեցվածությամբ և մասնագիտացված անձնակազմով սպասում է Շիրակի մարզի բնակիչներին:

Opportunities of the "My Gyumri" campaign - News | Ameriabank
Along with the opening of Ameriabank's "Kumairi" branch, the "My Gyumri" campaign was launched, within the framework of which, special offers regarding card, credit and online services will be provided to the clients of the branch. In this context, in particular, АrCa payment cards bearing the symbolic name "My Gyumri" have been issued, which will be issued to customers of the "Kumair" branch without a service fee and without a cash withdrawal commission for a period of 2 years. In addition, branch customers will be issued Visa Classic, Visa Gold, MasterCard Standard, MasterCard Gold debit or credit cards, and legal entity customers - Visa Business, MasterCard Business cards, without annual service fee for the first year.
Special loan conditions will also apply to customers of the "Kumair" branch, in particular, loans will be granted at an interest rate 0.5% lower than the current interest rates in Ameriabank, and the reduced interest rates under the refinancing campaign will be lowered by another 0.25%.
In order to spread the culture of using remote banking services and to make using banking services more convenient, customers of "Kumair" branch will be provided with free internet and mobile banking, as well as telephone banking services. And legal entities will be provided with internet and mobile banking without the first year's service fee. In the same context, self-service terminals of the Express banking 24/7 service were located in the area of ​​the newly opened branch, as well as at the beginning of Rizhkov street in Gyumri (Rizhkov street, 1/2), through which the bank's customers can not only withdraw and deposit cash, but also do so without visiting the bank. a number of other banking transactions.
It should be noted that the above proposals will be valid until 2017. June 30 inclusive.
Let us inform you that the "Kumair" branch is located at 248/7 Abovyan Street in Gyumri city and with its spacious service hall, modern technical equipment and specialized staff awaits the residents of Shirak region.