Հայտարարություն Բանկի Բաժնետերերի Տարեկան Ընդհանուր Ժողովի վերաբերյալ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
«Ամերիաբանկ» ՓԲԸ Տնօրենների Խորհրդի 2017 թվականի ապրիլի 10-ի թիվ 03-1/17/03 որոշմամբ հրավիրվում է Բանկի Բաժնետերերի Տարեկան Ընդհանուր Ժողով, որը տեղի կունենա սույն թվականի ապրիլի 25-ին, ժամը 15.00-ին, ք.Երևան, Գրիգոր Լուսավորչի 9 հասցեում գտնվող «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ի վարչական շենքում:
1. «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ 2016թ. տարեկան ֆինանսական հաշվետվության, հաշվապահական հաշվեկշռի և շահույթների ու վնասների հաշվետվության հաստատումը
2. «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ 2016թ. ստացված շահույթի բաշխման քննարկումը
3. «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ Տնօրենների Խորհրդի կանոնակարգի փոփոխությունները
4. Այլ հարց/եր/
«Ամերիաբանկ» ՓԲԸ Բաժնետերերի Տարեկան Ընդհանուր Ժողովին մասնակցելու իրավունք ունեցող բաժնետերերի ցուցակը կազմվել է սույն թվականի ապրիլի 10-ի դրությամբ` Բանկի բաժնետերերի ռեեստրի տվյալների հիման վրա:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Сообщение о проведении годового Общего собрания акционеров Банка - Новости | Америабанк
Согласно решению №03-1/17/03 Совета директоров ЗАО «Америабанк» от 10 апреля 2017 года, созывается годовое Общее собрание акционеров Банка, которое состоится 25 апреля текущего года, в 15:00, Григор Лусаворчи, г. Ереван в административном здании ЗАО "Америабанк" по адресу 9.
• ЗАО "Америабанк" 2016 утверждение годового финансового отчета, бухгалтерского баланса и отчета о прибылях и убытках
• ЗАО "Америабанк" 2016 обсуждение распределения прибыли
• Изменения в Положение о Совете директоров ЗАО "Америабанк"
• Другие вопросы
Список акционеров, имеющих право на участие в годовом Общем собрании ЗАО "Америабанк", составлен по состоянию на 10 апреля текущего года на основании данных реестра акционеров Банка.