Ամերիաբանկի «Նոր-Նորք» մասնաճյուղըի բացումը ՄԵԳԱՄՈԼ ՄԱՍԻՎ առևտրի կենտրոնում - Նորություններ | Ամերիաբանկ
12Դկտ
Ամերիաբանկի «Նոր-Նորք» մասնաճյուղըի բացումը ՄԵԳԱՄՈԼ ՄԱՍԻՎ առևտրի կենտրոնում
Այսօր՝ դեկտեմբերի 12-ին, ժամը 12-ին տեղի ունեցավ Ամերիաբանկի Նոր-Նորք մասնաճյուղի բացումը: Միջոցառմանը ներկա էին Նոր Նորք վարչական շրջանի ղեկավար Հայկ Մհրյանը, ՀՀ ԿԲ Խորհրդի անդամ Օլեգ Աղասյանը, Ամերիաբանկի հաճախորդներ, գործընկերներ, հյուրեր և այլ անձինք:
Բացմանը հրավիրված էին նաև Բանկի ֆեյսբուքյան էջում հայտարարված «Ի՞նչ, Ո՞րտեղ, Ե՞րբ» մրցույթի հաղթողները, ովքեր ստացան մրցանակ Power Bank, ինչպես նաև որոշ ժամանակ առաջ Նոր-Նորքում մասնաճյուղ բացելու առաջարկով հանդես եկած հաճախորդներ, ովքեր հատուկ հրավերք էին ստացել մասնակցելու մասնաճյուղի բացմանը:
Նորաբաց «Նոր-Նորք» մասնաճյուղն իր դռներն է բացել հաճախորդների առջև Երևանում, Գայի պողոտա 16, «Մեգամոլ Մասիվ» առևտրի կենտրոն հասցեում: Այն Բանկի թվով վեցերորդ մասնաճյուղն է Երևանում, որն  աշխատելու է հատուկ գրաֆիկով` շաբաթը 7 օր, ժամը 10:30-ից մինչև ժամը 21:15՝ այսպիսով հնարավորինս հասանելի լինելով իր հաճախորդներին: «Նոր-Նորք» մասնաճյուղն առաջարկում է արտոնյալ պայմաններով ծառայություններ բոլոր այն ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց, ովքեր կդառնան Ամերիաբանկի հաճախորդ` բացելով հաշիվ Ամերիաբանկի «Նոր-Նորք» մասնաճյուղում մինչև 2019թ. մարտի 1-ը:

Opening of Ameriabank "Nor-Nork" branch in MEGAMOL MASSIVE shopping center - News | Ameriabank
The winners of the "What, Where, When" competition announced on the Bank's Facebook page were also invited to the opening, who received the Power Bank award, as well as customers who had previously proposed to open a branch in Nor-Nork and received a special invitation. to participate in the opening of the branch.
The newly opened "Nor-Nork" branch opened its doors to customers at "Megamol Massiv" shopping center, 16 Gai Avenue, Yerevan. It is the sixth branch of the Bank in Yerevan, which will work with a special schedule - 7 days a week, from 10:30 a.m. to 9:15 p.m., thus being as accessible as possible to its customers. The "Nor-Nork" branch offers services on preferential terms to all individuals and legal entities who will become clients of Ameriabank by opening an account in the "Nor-Nork" branch of Ameriabank until 2019. March 1.