Արժեթղթերի շուկաներում խորհրդատվական ծառայության տրամադրման վերաբերյալ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի հուլիսի 8-ից Ամերիաբանկը մատուցում է Արժեթղթերի շուկաներում խորհրդատվական ծառայություն /այսուհետ՝ «Ծառայություն»/:
Ծառայության շրջանակներում հաճախորդին յուրաքանչյուր օր կտրամադրվի խորհրդատվություն ֆինանսական շուկաներում նոր գործարքների կնքման, գործող դիրքերի կառավարման, ինչպես նաև՝ նոր շուկաների/կազմակերպությունների վերաբերյալ։
Ծառայության սակագներին և պայմաններին ավելի մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ` trading.ameriabank.am/documentation հղմամբ:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) 56 11 11 հեռախոսահամարով, այցելել «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ինտերնետային կայք` trading.ameriabank.am  կամ Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ:

По вопросам оказания консультационных услуг на рынке ценных бумаг
Рады сообщить Вам, что с 8 июля текущего года Америабанк оказывает консультационные услуги на рынке ценных бумаг (далее – «Услуги»).
В рамках услуги клиенту каждый день будут предоставляться консультации по заключению новых сделок на финансовых рынках, управлению существующими позициями, а также по новым рынкам/организациям.
Подробнее о тарифах и условиях обслуживания можно узнать на сайте trading.ameriabank.am/documentation.
В случае возникновения вопросов обращайтесь по телефону (010) 56 11 11, посетите сайт ЗАО «Америабанк»: trading.ameriabank.am или любой филиал Банка.