Հայտարարություն Cirrus Maestro և VISA Electron քարտատեսակների վերաբերյալ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հայտարարություն Cirrus Maestro և VISA Electron քարտատեսակների վերաբերյալ
Տեղեկացնում ենք, որ պայմանավորված վճարային քարտերում նոր տեխնոլոգիաների ներդրման հնարավորությամբ ` Cirrus Maestro և VISA Electron  քարտատեսակները դուրս են գալու շրջանառությունից սկսած 25.09.19-ից: Ընդ որում, այժմ գործող քարտատեսակները կշարունակեն սպասարկվել առանց որևէ պայմանի փոփոխության:
Cirrus Maestro և VISA Electron տեսակի քարտերի փոխարեն, այդ թվում աշխատավարձային նախագծերի շրջանակներում, թողարկվելու/վերաթողարկվելու են համապատասխանաբար MasterCard Standard կամ VISA Classic տեսակի քարտերը: Այն դեպքում, երբ հաճախորդների համար սահմանված է Cirrus Maestro և VISA Electron քարտերի համար հատուկ արտոնյալ սակագին, նոր թողարկվող MasterCard Standard կամ VISA Classic քարտերի համար գործելու էCirrus Maestro և VISA Electron քարտերի համար նախկինում սահմանված  սակագները:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) 561111 հեռախոսահամարով կամ այցելել «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ինտերնետային կայք` www.ameriabank.am Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի «Սպասարկման ցանց» բաժնում::

Анонс по картам Cirrus Maestro и VISA Electron
Сообщаем вам, что в связи с возможностью внедрения новых технологий в платежные карты, карты типов Cirrus Maestro и VISA Electron будут изъяты из обращения с 25.09.19. Более того, текущие типы карт будут по-прежнему обслуживаться без изменения условий.
Вместо карт Cirrus Maestro и VISA Electron, в том числе в рамках зарплатных проектов, будут выпущены/перевыпущены карты MasterCard Standard или VISA Classic соответственно. В случае установления для клиентов специального льготного тарифа по картам Cirrus Maestro и VISA Electron, к вновь выпущенным картам MasterCard Standard или VISA Classic будут применяться ранее установленные тарифы по картам Cirrus Maestro и VISA Electron.
Ознакомиться с видами карт, предлагаемых Банком, можно в разделе «Карты» официального сайта Банка по следующей ссылке.
В случае возникновения вопросов обращайтесь по телефону (010) 561111 или посетите сайт ЗАО «Америабанк»: www.ameriabank.am Ознакомиться с сетью обслуживания Банка, адресами отделений и режимом работы Вы можете в разделе «Сеть обслуживания» на сайте официальный сайт банка.