Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից օգտվելու արտոնյալ պայմանները երկարաձգվել են - Նորություններ | Ամերիաբանկ
2020 թ. մարտի 13-ից մինչև 2021թ. մայիսի 31-ը մեր հաճախորդները հնարավորություն ունեին օգտվելու Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից արտոնյալ պայմաններով։ Սիրով տեղեկացնում ենք, որ արտոնյալ պայմանները գործելու են մինչև 2021թ. օգոստոսի 31-ը ներառյալ՝ հնարավորություն ընձեռելով ձեզ բանկ այցելելու փոխարեն նախըտրություն տալ առցանց ծառայություններին։
2020 թ. մարտի 13-ից մինչև 2021թ. մայիսի 31-ը մեր հաճախորդները հնարավորություն ունեին օգտվելու Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից արտոնյալ պայմաններով։
Սիրով տեղեկացնում ենք, որ արտոնյալ պայմանները գործելու են մինչև 2021թ. օգոստոսի 31-ը ներառյալ՝ հնարավորություն ընձեռելով ձեզ բանկ այցելելու փոխարեն նախըտրություն տալ առցանց ծառայություններին։

25 май, 2021 | Все, Объявления | Return|
2020 с 13 марта по 2021 г. 31 мая наши клиенты получили возможность пользоваться системами Интернет/Мобильный банкинг Америабанка на льготных условиях. Рады сообщить Вам, что льготные условия будут действовать до 2021 года. 31 августа включительно, что дает вам возможность предпочесть онлайн-услуги вместо посещения банка.
2020 с 13 марта по 2021 г. 31 мая наши клиенты получили возможность пользоваться системами Интернет/Мобильный банкинг Америабанка на льготных условиях.
Рады сообщить Вам, что льготные условия будут действовать до 2021 года. 31 августа включительно, что дает вам возможность предпочесть онлайн-услуги вместо посещения банка.