- Բանկային ինքնասպասարկման սարքերի և հեռահար կապուղիների թե' ինտերֆեյսը, թե' առաջարկվող ծառայությունների տեսականին ավտոմատ կերպով հարմարեցնել տվյալ հաճախորդի սեգմենտին` ապահովելով անհատականացված սպասարկում և առավելագույն հարմարություն
- Բանկոմատները վերածել անհատականացված սպասարկման կետերի, որտեղ հաճախորդը կարող է հեշտությամբ կառավարել իր բոլոր բանկային հաշիվները, բանկին ուղղել տարբեր հայտեր և իրականացնել մի շարք գործարքներ, որոնք նախկինում հասանելի էին միայն Ինտերնետ բանկինգի միջոցով, ինչպես նաև բանկից ստանալ անհատական առաջարկություններ՝ մշակված հատուկ տվյալ հաճախորդի համար
- Կատարելագործել Ինտերնետ բանկ և Մոբայլ բանկ համակարգերի հնարավորությունները թե' ֆիզիկական անձ և թե' իրավաբանական անձ հաճախորդների համար` ապահովելով գործառնությունների ավելի լայն հնարավորություններ, գործարքների իրականացում ըստ հաճախորդի հարմարության և ժամանակակից ինտերֆեյս ըստ համապատասխան սեգմենտի
- Ինտերնետ և Մոբայլ բանկինգի, ինչպես նաև ինքնասպասարկման սարքերի միջոցով իրականացնել անձնական դրամական փոխանցումներ (P2P payments)` օգտագործելով ստացողի հեռախոսահամարը կամ այլ նույնականացման տվյալ: Իսկ ստացված գումարները հնարավոր կլինի բանկոմատներից կանխիկացնել նույնիսկ առանց վճարային քարտերի օգտագործման:

- Automatically adjust the interface and range of offered services of banking self-service devices and remote channels to the given customer segment, providing personalized service and maximum convenience.
- Turn ATMs into personalized service points, where the client can easily manage all his bank accounts, send various requests to the bank and carry out a number of transactions that were previously only available through Internet banking, as well as receive individual recommendations from the bank, developed specifically for a given client
- Improve Internet Bank and Mobile Bank system capabilities for both individual and legal entity clients by providing wider operational capabilities, transaction execution according to client's convenience and modern interface according to the relevant segment
- To carry out personal money transfers (P2P payments) using Internet and Mobile banking, as well as self-service devices, using the recipient's phone number or other identification data. And it will be possible to withdraw the received money from ATMs even without using payment cards.