«Ուրախ դպրոց» մրցույթ
Ամերիաբանկը հայտարարում է «Ուրախ դպրոց» մրցույթ (Մրցույթ) Բանկի` Facebook.com սոցիալական կայքում (Ֆեյսբուք) գրանցված պաշտոնական էջում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է Բանկի պաշտոնական էջում տեղադրված մրցույթի մասին հայտարարության մեկնաբանությունների դաշտում ներկայացնել դպրոցական տարիներին Ձեր, Ձեր ուսուցիչների կամ դասընկերների կողմից արված հետաքրքիր և զվարճալի արտահայտություն (մեկնաբանություն):
- Մրցույթին մասնակցելու համար տարիքային սահմանափակում չկա:
- Մրցույթի մասնակցությունն անվճար է:
- Մեկ անձի կողմից ներկայացվող մեկնաբանությունների քանակի սահմանափակում չկա:
- Մրցույթին ներկայացվող մեկնաբանությունը պետք է պարունակի Մրցույթի մասնակցի, նրա ուսուցչի կամ դասընկերոջ կողմից արված արտահայտություն, մեջբերում և լինի դպրոցական թեմաների վերաբերյալ:
- Մրցույթին ներկայացվող մեկնաբանությունները չպետք է պարունակեն վիրավորական խոսքեր և արտահայտություններ կամ ունենան ոչ պատշաճ բովանդակություն: Նշված պայմանին չբավարարող մեկնաբանությունները կհեռացվեն, և դրանց հեղինակները Մրցույթին մասնակցել չեն կարողանա:
- Մեկնաբանությունների դաշտում կատարվող բոլոր մեկնաբանությունները ֆիլտրվում են, ընդ որում` ստուգվում է մեկնաբանության համապատասխանությունը Մրցույթի պայմաններին: Մրցույթի պայմաններին չհամապատասխանող, ֆիլտրում չանցած, ինչպես նաև սահմանված ժամկետների խախտմամբ ներկայացված մեկնաբանությունների հեղինակները Մրցույթին մասնակցել չեն կարողանա:
- Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող, ֆիլտրումն անցած, ինչպես նաև սահմանված ժամկետների շրջանակներում ներկայացված մեկնաբանություններից 2-ը Մրցույթի արդյունքներով ընտրվելու են որպես հաղթող մեկնաբանություններ: Ընդ որում՝ հաղթող մեկնաբանություններից մեկը դառնալու է Ֆեյսբուքում իրական օգտատերերի կողմից առավելագույն թվով like հավաքած մեկնաբանությունը, իսկ մյուս հաղթող մեկնաբանությունն ընտրվելու է պատահականության սկզբունքով՝ https://www.random.org/ կայքի միջոցով:
- Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն ս.թ. սեպտեմբերի 4-ին (մինչև ժամը՝ 24:00-ը ներառյալ):
- Մրցույթին մասնակցելու նպատակով մեկնաբանությունները կարող են ներկայացվել ս.թ. օգոստոսի 30-ից՝ (Մրցույթի մասին հայտարարության հրապարակման պահից սկսած) մինչև ս.թ. սեպտեմբեր 3-ը (ժամը՝ 24:00-ը) ներառյալ: Մրցույթին ներկայացված մեկնաբանությունների՝ like հավաքելու համար վերջնաժամկետը սահմանվում է մինչև ս.թ. սեպտեմբերի 3-ը (ժամը՝ 24:00-ը) ներառյալ:
- Մրցույթին մասնակցելու համար պարտադիր նախապայման է հանդիսանում մինչև Մրցույթի արդյունքների ամփոփումը Մրցույթի մասնակցի կողմից Բանկի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջը հավանելը («like»):
- Մրցույթին մասնակցելու համար պարտադիր նախապայման է հանդիսանում նաև մեկնաբանությունը հրապարակելու պահի դրությամբ մասնակցի կողմից Մրցույթի հայտարարության մեկնաբանությունների դաշտում իր ընկերներից մեկին նշելը («tag»), ով նույնպես կարող է ներկայացնել մեկնաբանության իր տարբերակը: Մրցույթում հաղթող ճանաչված մասնակցի կողմից նշված օգտատերը, ով կներկայացնի Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող մեկնաբանություն, նույնպես կստանա մրցանակ:
Մրցույթի արդյունքում հաղթող ճանաչված մեկնաբանությունները ներկայացրած մասնակիցները կստանան նվեր՝ Amazon Kindle 6 eReader Black մոդելի էլեկտրոնային գրքերի ընթերցիչ:

"Happy School" competition - News | Ameriabank
Ameriabank announces the "Happy School" competition (Competition) on the Bank's official page registered on Facebook.com.
• There is no age limit for participating in the competition.
• There is no limit to the number of comments submitted by one person.
• The comment submitted to the Contest must contain a statement, quote, made by the Contestant, his teacher or a classmate and be about school topics.
• Comments submitted to the competition must not contain offensive words and expressions or have inappropriate content. Comments that do not meet the specified condition will be removed, and their authors will not be able to participate in the Contest.
• All comments made in the comment field are filtered, and the compliance of the comment with the Terms of the Competition is checked. Authors of comments that do not meet the conditions of the competition, have not been filtered, as well as submitted in violation of the established deadlines, will not be able to participate in the competition.
• According to the results of the competition, 2 of the comments that meet the conditions of the competition, passed the filtering, and were submitted within the specified time limits will be selected as the winning comments. In addition, one of the winning comments will be the comment with the highest number of likes by real users on Facebook, and the other winning comment will be randomly selected via the website https://www.random.org/.
• The names of the winners of the competition will be published on on September 4 (until 24:00 inclusive).
• In order to participate in the competition, comments can be submitted to from August 30 (from the moment of publication of the tender announcement) to September 3 (24:00) inclusive. The deadline for collecting likes for the comments submitted to the contest is set until September 3 (24:00) inclusive.
• Before the summary of the results of the Contest, the participant of the Contest must like the Bank's official Facebook page before the contest results are summarized.
• At the moment of publishing the comment, the participant must tag one of his friends in the comment field of the Contest announcement, who can also submit his version of the comment. A user nominated by a Contest Winner who submits a Comment that complies with the Contest Terms and Conditions will also receive a prize.
As a result of the competition, the participants who submitted the winning comments will receive a gift: an Amazon Kindle 6 eReader Black model e-book reader.