Փոփոխություններ վարկերի մարման ժամանակացույցում - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հաշվի առնելով Բանկ այցելելու ներկայիս դժվարությունները՝ ս.թ. մայիսի 2-ից մինչև մայիսի 11-ը վարկերի մարման ժամանակացույցով նախատեսված վճարումները կարող եք կատարել մինչև ս.թ. մայիսի 11-ը ներառյալ: Վարկերի մարման սկզբանական ժամանակացույցից վերոնշյալ շեղումները չեն համարվի պայմանագրային պարտավորությունների խախտում և որևէ տուժանք չի կիրառվի:
Բնականաբար, Դուք կարող եք կատարել վճարումը նաև ձեր վարկի մարման ժամանակացույցով սահմանված օրը:
Հիշեցնում ենք , որ վարկի մարումները կարող եք կատարել նաև Օնլայն/ մոբայլ բանկինգ համակարգերի, ինչպես նաև Ամերիաբանկի վճարային տերմինալների միջոցով` առանց որևէ միջնորդավճարի: Ապառիկ վարկերի մարումներն հասանելի են նաև Թել-Սել և Իզի Փեյ վճարային տերմինալներով

Изменения в графике погашения кредита - Новости | Америабанк
Учитывая нынешние трудности с посещением Банка, Со 2 по 11 мая можно произвести платежи, предусмотренные графиком погашения кредита до текущего года. 11 мая включительно. Вышеупомянутые отклонения от первоначального графика погашения кредита не будут считаться нарушением договорных обязательств, и штраф не будет применяться.
Естественно, вы также можете произвести платеж в день, указанный в графике погашения кредита.
Напоминаем, что вы также можете погашать кредит через системы Интернет/мобильный банкинг, а также платежные терминалы Америабанка без комиссии. Погашение кредита в рассрочку также доступно через платежные терминалы Tel-Cell и Easy Pay.