Փոփոխություններ վարկերի մարման ժամանակացույցում - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հաշվի առնելով Բանկ այցելելու ներկայիս դժվարությունները՝ ս.թ. մայիսի 2-ից մինչև մայիսի 11-ը վարկերի մարման ժամանակացույցով նախատեսված վճարումները կարող եք կատարել մինչև ս.թ. մայիսի 11-ը ներառյալ: Վարկերի մարման սկզբանական ժամանակացույցից վերոնշյալ շեղումները չեն համարվի պայմանագրային պարտավորությունների խախտում և որևէ տուժանք չի կիրառվի:
Բնականաբար, Դուք կարող եք կատարել վճարումը նաև ձեր վարկի մարման ժամանակացույցով սահմանված օրը:
Հիշեցնում ենք , որ վարկի մարումները կարող եք կատարել նաև Օնլայն/ մոբայլ բանկինգ համակարգերի, ինչպես նաև Ամերիաբանկի վճարային տերմինալների միջոցով` առանց որևէ միջնորդավճարի: Ապառիկ վարկերի մարումներն հասանելի են նաև Թել-Սել և Իզի Փեյ վճարային տերմինալներով

Changes in loan repayment schedule
Considering the current difficulties in visiting the Bank, From May 2 to May 11, you can make the payments provided by the loan repayment schedule until this year. May 11 inclusive. The above deviations from the original loan repayment schedule will not be considered a breach of contractual obligations and no penalty will be applied.
Naturally, you can also make the payment on the day specified in your loan repayment schedule.
We remind you that you can also make loan repayments through Online/mobile banking systems, as well as Ameriabank payment terminals, without any commission. Installment loan repayments are also available through Tel-Cell and Easy Pay payment terminals.