You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Մի' մասնակցեք կեղծ խաղարկությունների - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հարգելի՛ հաճախորդներ, տեղեկացնում ենք, որ համացանցում լայն տարածում ունեն զեղծարարական մի շարք մեթոդներ՝ կեղծ խաղարկություններ կամ շահումներ, որոնց միջոցով երրորդ անձը նպատակ է հետապնդում անօրինական կերպով տիրանալու Ձեր բանկային տվյալներին և որպես վերջնանպատակ՝ ֆինանսական միջոցներին:
Տեղեկացնում ենք, որ համացանցում լայն տարածում ունեն զեղծարարական մի շարք մեթոդներ՝ կեղծ խաղարկություններ կամ շահումներ, որոնց միջոցով երրորդ անձը նպատակ է հետապնդում անօրինական կերպով տիրանալու Ձեր բանկային տվյալներին և որպես վերջնանպատակ՝ ֆինանսական միջոցներին: Հոգալով Ձեր ֆինանսական անվտանգության մասին՝ հիշեցնում և խնդրում ենք չմասնակցել նմանատիպ խաղարկությունների։ Խնդրում ենք հետևել անվտանգության կանոններին՝
Երբեք մի՛ մուտքագրեք Ձեր տվյալները չպաշտպանված կայքերում, առավել ևս մի ուղարկեք դրանք որևէ անձի էլ. փոստի կամ messenger հավելվածների միջոցով: Ամերիաբանկը Ձեզնից երբեք չի պահանջում Ձեր բանկային տվյալները:
Կատարեք գործարքներ միայն այն կայքերի միջոցով, որոնք պաշտպանում են Ձեր տվյալները: Նախքան քարտի տվյալները մուտքագրելը ստուգեք, որ կայքի հասցեի դաշտում հասցեն սկսվի https://-ով և կողքին ունենա փոքրիկ կողպեքի նշան: Մի՛ օգտվեք տվյալ կայքից, եթե տեսնում եք «your connection is not secure» գրությունը:
Ցանկացած պարագայում կասկածելի նամակ ստանալու դեպքում խնդրում ենք անհապաղ կապ հաստատել մեզ հետ +374 10 56 11 11 հեռախոսահամարով:

Не участвуйте в поддельных розыгрышах - Новости | Америабанк
Уважаемые клиенты, хотим сообщить вам, что в сети Интернет широко распространен ряд креативных методов - поддельные розыгрыши или выигрыши, с помощью которых третье лицо имеет целью незаконно завладеть вашими банковскими данными и, как конечная цель, финансовыми средствами.
Информируем вас о том, что в сети Интернет распространен ряд креативных методов – поддельные розыгрыши или выигрыши, с помощью которых третье лицо имеет целью незаконно завладеть вашими банковскими данными и, как конечная цель, финансовыми средствами. Заботясь о вашей финансовой безопасности, напоминаем и просим не участвовать в подобных розыгрышах. Пожалуйста, соблюдайте правила безопасности:
Никогда не вводите свою информацию на незащищенных веб-сайтах и ​​никогда не отправляйте ее кому-либо по электронной почте. через почту или мессенджеры. Америабанк никогда не запрашивает у вас ваши банковские реквизиты.
Совершайте сделки только через сайты, которые защищают ваши данные. Прежде чем вводить данные своей карты, убедитесь, что поле адреса веб-сайта начинается с https:// и рядом с ним стоит маленький замочек. Не используйте этот веб-сайт, если вы видите сообщение «Ваше соединение не защищено».
В случае любого подозрительного электронного письма, пожалуйста, немедленно свяжитесь с нами по телефону +374 10 56 11 11.