Գնանշման հրավեր ինժիներական համակարգերի սպասարկում-0223 - Tenders announcements | Ameriabank
Համապատասխան կազմակերպությունները, որոնք գնանշմանը մասնակցության հետաքրքրություն են ցուցաբերում, կարող են ուղարկել հետաքրքրության վերաբերյալ նամակ tenders@ameriabank.am էլ.փոստի հասցեին մինչ 14 փետրվարի 2023թ-ն, ժամը 13:00-ն:
«ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲ Ընկերության և հետաքրքրություն ցուցաբերած ընկերության միջև կկնքվի Գաղտնիության պահպանման համաձայնագիր, որից հետո Բանկի կողմից կներկայացվի տեխնիկական առաջադրանքը` գնառաջարկ ներկայացնելու համար:
Գնառաջարկի ներկայացման ժամկետը 10 աշխատանքային օր է` տեխնիկական առաջադրանքի ստացումից հետո:
Ներկայացվող առաջարկը պետք է ներառի ՀՀ օրենսդրությամբ ներառված հարկերը:
Շահագրգիռ կազմակերպությունները լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող են ստանալ ստորև ներկայացված հեռախոսահամարով, աշխատանքային օրերին ժամը 10:00-17:00-ն:

Запрос ценовых предложений - обслуживание инженерных систем - 0223 - Tenders announcements | Ameriabank
Запрос ценовых предложений - обслуживание инженерных систем - 0223
09 фев, 2023 | Активные |
ЗАО «АМЕРИАБАНК» приглашает заинтересованные компании на котировку с целью выбора поставщика услуг по обслуживанию инженерных систем и систем бесперебойного питания в серверных комнатах.
Компании, заинтересованные в участии в котировке, могут отправить письмо о заинтересованности на адрес электронной почты tenders@ameriabank.am до 13:00, 14 февраля, 2023г.
ЗАО «АМЕРИАБАНК» и заинтересованная компания подпишут Соглашение о неразглашении информации, после чего Банк представит техническое задание в целях получения ценового предложения.
Срок подачи ценового предложения составляет 10 рабочих дней после получения технического задания.
Представленное ценовое предложение должно включать налоги, предусмотренные законодательством РА.
Заинтересованные компании могут получить дополнительную информацию по указанному ниже телефонному номеру, в рабочие дни с 10:00 до 17:00.