Archive by tag: ՀայտարարությունReturn
Այսուհետ Ամերիաբանկի նոր հաճախորդները, որոնք կպատվիրեն Ամերիայի իրենց առաջին քարտը Yerevan City հավելվածով, կստանան 4000 դրամ Yerevan City-ի իրենց բոնուս քարտերին:
Տեղեկացնում ենք, որ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ում (այսուհետ` Բանկ) գործող հետևյալ փաստաթղթերում կատարվել են մի շարք փոփոխություններ:
2024 թվականի նոյեմբերի 18-ից հրապարակային առաջարկի միջոցով տեղաբաշխվող «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ՓԲ Ընկերության անվանական ոչ փաստաթղթային պարտատոմսերի (այսուհետ՝ Պարտատոմսեր) թողարկման և տեղաբաշխման վերջնական պայմաններում (այսուհետ` Վերջնական պայմաններ) տեղի է ունեցել փոփոխություն. տեղաբաշխման ավարտի օրը սահմանվել է 2025թ. հունվարի 26-ը, նախկինում սահմանված ս.թ. դեկտեմբերի 11-ի փոխարեն: Թողարկման և տեղաբաշխման մյուս բոլոր պայմանները մնացել են անփոփոխ.
Մինչև դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ Ամերիաբանկի այն նոր հաճախորդները, որոնք ձեռք կբերեն «Ավելին» աշխատավարձային փաթեթ, կստանան 5000 դրամ բոնուս իրենց քարտերին:
Այսուհետ Ամերիաբանկի նոր հաճախորդները կարող են ստանալ 5000 դրամ քեշբեք Վեգայից գնումներ կատարելիս: Օնլայն գնումներ կատարելու դեպքում անհրաժեշտ է`