Archive by tag: ՀայտարարությունReturn
2025 թվականի մարտի 10-ից մինչև 2025 թվականի մայիսի 20-ը ներառյալ «ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն հրապարակային առաջարկի միջոցով նախատեսում է տեղաբաշխել անվանական արժեկտրոնային ոչ փաստաթղթային պարտատոմսեր` հետևյալ պայմաններով.
Սույն թվականի Մարտի 4-ից սկսած Visa Platinum, Visa Signature և Visa Infinite քարտապանները օդանավակայանների բիզնես սրահներ անվճար մուտք գործելու իրենց արտոնությունից կարող են օգտվել փոփոխված պայմանով:
Հարգելի´ հաճախորդներ, տեղեկացնում ենք, որ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ (այսուհետ` Բանկ) գործող սակագներում կատարվել են փոփոխություններ, որոնց կարող եք ծանոթանալ ստորև հղումներով տեղադրված փաստաթղթում:
Ամերիաբանկը միացել է Մատենադարանի «Մատյանների տունդարձը» ծրագրին, որով մենք վերահաստատում ենք մեր պատասխանատվությունն ու հոգատարությունը մեր երկրի և ժառանգության հանդեպ:
2025 թվականի փետրվարի 12-ից մինչ 2025 թվականի հունիսի 23-ը ներառյալ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ն նախատեսում է հրապարակային առաջարկի միջոցով տեղաբաշխել «Վիվա Արմենիա» ՓԲ Ընկերության անվանական արժեկտրոնային ոչ փաստաթղթային պարտատոմսերը` հետևյալ պայմաններով.