Archive by tag: ՀայտարարությունReturn
Մի շարք մասնակիցների խնդրանքով Ամերիաբանկը երկարաձգում է «Բանկինգն անհավանական իրավիճակներում» մրցույթի ժամկետը: Լուսանկարները ներկայացնելու ժամկետը սահմանվում է մինչև ս. թ. հուլիսի 10-ը (ժամը՝ 24:00-ն) ներառյալ: Իսկ like-երի հավաքման ժամկետը սահմանվում է մինչև ս. թ. հուլիսի 17-ը (ժամը՝ 24:00-ն):
Տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ն իրականացրել է փոխություններ ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար նախատեսված ծառայությունների սակագներում:
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. հունիսի 13-ին աշխատելու են Ամերիաբանկի միայն «Արշակունյաց» և «Սայաթ-Նովա» մասնաճյուղերը:
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. մայիսի 15-ին Ամերիաբանկի «Արշակունյաց» մասնաճյուղը կաշխատի մինչև ժամը 24:00, իսկ դրամարկղային գործառնությունները կիրականացվեն մինչև ժամը 23:30:
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. մայիսի 7-ից Արմենիան Քարդ հեռասպասարկման կենտրոն կարող եք զանգահարել (010) 592 222 հեռախոսահամարով:
2015թ.-ի մայիսի 8-ին մինչև ժ. 16:00 արտարժույթով և ՌԴ ռուբլով վճարային փաստաթղթերի (այդ թվում՝ ՅՈՒՆԻՍՏՐԻՄ միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգի շրջանակներում իրականացվող հաշվարկների վերաբերյալ) ընդունում և ուղարկում: