Հոկտեմբերի 15-ից մինչև դեկտեմբերի 15-ը MasterCard և Maestro քարտերով կատարելով 30 և ավել անկանխիկ գործարք 300,000 և ավել ՀՀ դրամի կամ համարժեք արտարժույթի չափով
«ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ ISO/IEC 27001:2013 ստանդարտին համապատասխանության արտոնագիր ստանալու և Տեղեկատվական Անվտանգության Կառավարման Համակարգի ( ISMS) ներդրման նպատակով հրավիրում է համապատասխան որակավորում ունեցող ընկերություններին ներկայացնելու գնառաջարկ:
Նշված ժամանակահատվածում Ամերիաբանկն առաջարկում է հավելյալ տոկոսադրույք արտարժույթով ավանդի համար բոլոր այն ֆիզիկական անձ հաճախորդներին, ովքեր միաժամանակ կներդնեն ցանկացած գումարով (համաձայն «Ամերիա» ավանդի պայմաններով սահմանված գումարների սահմանաչափերի) ՀՀ դրամով և արտարժույթով ժամկետային ավանդ:
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. օգոստոսի 03-ից Ամերիաբանկում երկամսյա ժամկետով սահմանափակվել է ոսկու գրավով վարկավորումը, քանի որ այն բացառապես իրականացվելու է Բանկում արդեն իսկ գրավադրված ոսկու գրավի ապահովվածությամբ, որի պայմանի պահպանմամբ նոր վարկեր տրամադրելիս կիրառելի է լինելու վարկերի անուիտետային (մայր գումարի հավասարաչափ ամսական) մարումների եղանակը՝ գործողության մեկ տարի առավելագույն վերջնաժամկետով:
Տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ այսուհետ Ամերաբանկի ՓԲԸ «Արշակունյաց» մասնաճյուղը կաշխատի երկուշաբթիից կիրակի, ժամը 10:00-ից մինչև 23:00-ն` նախկինում գործող 10.00-22.00 աշխատանքային ժամերի փոխարեն:
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. հուլիսի 13-ին աշխատելու են միայն Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակը, «Սայաթ-Նովա» և «Կոմիտաս» մասնաճյուղերը ժ.9.30-ից 17.00-ն, ինչպես նաև «Արշակունյաց» մասնաճյուղը` ժ.10.00-ից 22.00-ն։