You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Հատուկ առաջարկ Visa Student քարտապանների համար - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հատուկ առաջարկից կարող են օգտվել ուսանողները, որոնք 2025թ. սեպտեմբերի 1-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը կդառնան բանկի հաճախորդներ և կբացեն Visa Classic Student տեսակի քարտ։
Առաջարկի շրջանակում Visa Student քարտապանները կստանան
• 5% հետվճար¹ Visa Classic Student տեսակի դրամային քարտին (ամսական 1,000 ՀՀ դրամ - 10,000 ՀՀ դրամի չափով)
Պայմանը գործում է արշավի գործողության ընթացքում ՀՀ տարածքում կատարված անկանխիկ վճարումների դիմաց:
Արշավի շրջանակում Բանկի քարտապանները մինչև 2025թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ կատարված անկանխիկ գնումների դիմաց կօգտվեն 5% հետվճարի (քեշբեք) հնարավորությունից
• Visa Classic Student տեսակի դրամային քարտով այլ բանկի բանկոմատներից անվճար կանխիկացում
Պայմանը գործում է 4 տարի ժամկետով` ամսական մինչև 100,000 ՀՀ դրամ կանխիկացման համար
• 100% հետվճար տրանսպորտի առաջին 10 ուղևորության դիմաց
Visa Classic Student քարտով մինչև դեկտեմբերի 31-ը ուղետոմս գնելու դեպքում քարտապանները  կստանան 100% քեշբեք  հանրային տրանսպորտի առաջին 10 ուղետոմսի համար
• 5,000 ՀՀ դրամ Welcome bonus
Բանկի ոչ հաշվետեր հաճախորդները, որոնք  2025թ. սեպտեմբերի 1-ից մինչև հոկտեմբերի 31-ն ընկած ժամանակահատվածում կդառնան Բանկի հաշվետեր հաճախորդ, կպատվիրեն Visa Student դրամային քարտ և կակտիվացնեն քարտը մինչև նոյեմբերի 10-ը ներառյալ, կստանան միանվագ 5,000 ՀՀ դրամի չափով խրախուսման վճար (առանց հարկերի): Վճարումը կատարվելու է սեպտեմբերի 8-ից  մինչև նոյեմբերի 10-ը՝ յուրաքանչյուր երկուշաբթի:
• 5% հետվճար1 2024թ. մինչ 2025թ. սեպտեմբերի 1-ը բացված Visa Classic Student տեսակի դրամային քարտին (ամսական 1,000 ՀՀ դրամ-10,000 ՀՀ դրամի չափով)
Պայմանը գործում է արշավի գործողության ընթացքում միջազգային օնլայն հարթակներում կատարված անկանխիկ վճարումների դիմաց: Արշավի շրջանակում Բանկի քարտապանները մինչև 2025թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ կատարված անկանխիկ գնումների դիմաց կօգտվեն 5% հետվճարի (քեշբեք) հնարավորությունից
Visa Classic Student տեսակի դրամային քարտի մյուս սակագները՝ համաձայն Բանկում գործող սակագների և պայմանների

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Специальное предложение для держателей карт Visa Student - Новости | Америабанк
Специальным предложением могут воспользоваться студенты, которые станут клиентами банка и оформят карту Visa Classic Student с 1 сентября по 31 декабря 2025 года.
В рамках предложения держателям карты Visa Student будет предоставлен
• Кешбэк в размере 5%¹ на драмовую карту Visa Classic Student (1,000-10,000 драмов РА в месяц)
Условие распространяется на безналичные платежи, осуществленные на территории Республики Армения в период акции.
В рамках акции держатели карт Банка смогут получить кешбэк в размере 5% за безналичные покупки, совершенные до 31 декабря, 2025г., включительно.
• Бесплатное снятие наличных средств в банкоматах других банков с драмовой картой Visa Classic Student
Условие действует в течение 4 лет. Лимит по снятию наличных средств – до 100,000 драмов в месяц.
• 100% кешбэк за первые 10 поездок на транспорте
При покупке билетов картой Visa Classic Student до 31 декабря держатели карты получат 100% кешбэк за первые 10 билетов на общественный транспорт.
• Приветственный бонус в размере 5,000 драмов РА.
Клиенты, не имеющие счет в Банке, которые в период с 1 сентября по 31 октября 2025 года откроют счет в Банке, закажут драмовую карту Visa Student и активируют ее до 10 ноября включительно, получат единовременный приветственный бонус в размере 5,000 драмов РА (без учета налогов). Выплаты будут производиться с 8 сентября по 10 ноября, каждый понедельник.
• Кешбэк в размере 5% на драмовые карты Visa Classic Student, открытые с 2024 года по 1 сентября 2025 года (в размере 1,000-10,000 драмов РА в месяц)
Условие распространяется на безналичные платежи, осуществленные на международных онлайн платформах в период акции. В рамках акции держатели карт Банка смогут получить кешбэк в размере 5% за безналичные покупки, совершенные до 31 декабря, 2025г., включительно.
Другие тарифы драмовой карты Visa Classic Student соответствуют тарифам и условиям, действующим в Банке.