Հատուկ առաջարկից կարող են օգտվել ուսանողները, որոնք 2025թ. սեպտեմբերի 1-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը կդառնան բանկի հաճախորդներ և կբացեն Visa Classic Student տեսակի քարտ։
Առաջարկի շրջանակում Visa Student քարտապանները կստանան․
- 5% հետվճար¹ Visa Classic Student տեսակի դրամային քարտին (ամսական 1,000 ՀՀ դրամ - 10,000 ՀՀ դրամի չափով)
Պայմանը գործում է արշավի գործողության ընթացքում ՀՀ տարածքում կատարված անկանխիկ վճարումների դիմաց:
Արշավի շրջանակում Բանկի քարտապանները մինչև 2025թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ կատարված անկանխիկ գնումների դիմաց կօգտվեն 5% հետվճարի (քեշբեք) հնարավորությունից:
- Visa Classic Student տեսակի դրամային քարտով այլ բանկի բանկոմատներից անվճար կանխիկացում
Պայմանը գործում է 4 տարի ժամկետով` ամսական մինչև 100,000 ՀՀ դրամ կանխիկացման համար
- 100% հետվճար տրանսպորտի առաջին 10 ուղևորության դիմաց
Visa Classic Student քարտով մինչև դեկտեմբերի 31-ը ուղետոմս գնելու դեպքում քարտապանները կստանան 100% քեշբեք հանրային տրանսպորտի առաջին 10 ուղետոմսի համար
- 5,000 ՀՀ դրամ Welcome bonus
Բանկի ոչ հաշվետեր հաճախորդները, որոնք 2025թ. սեպտեմբերի 1-ից մինչև հոկտեմբերի 31-ն ընկած ժամանակահատվածում կդառնան Բանկի հաշվետեր հաճախորդ, կպատվիրեն Visa Student դրամային քարտ և կակտիվացնեն քարտը մինչև նոյեմբերի 10-ը ներառյալ, կստանան միանվագ 5,000 ՀՀ դրամի չափով խրախուսման վճար (առանց հարկերի): Վճարումը կատարվելու է սեպտեմբերի 8-ից մինչև նոյեմբերի 10-ը՝ յուրաքանչյուր երկուշաբթի:
- 5% հետվճար1 2024թ. մինչ 2025թ. սեպտեմբերի 1-ը բացված Visa Classic Student տեսակի դրամային քարտին (ամսական 1,000 ՀՀ դրամ-10,000 ՀՀ դրամի չափով)
Պայմանը գործում է արշավի գործողության ընթացքում միջազգային օնլայն հարթակներում կատարված անկանխիկ վճարումների դիմաց: Արշավի շրջանակում Բանկի քարտապանները մինչև 2025թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ կատարված անկանխիկ գնումների դիմաց կօգտվեն 5% հետվճարի (քեշբեք) հնարավորությունից:
Visa Classic Student տեսակի դրամային քարտի մյուս սակագները՝ համաձայն Բանկում գործող սակագների և պայմանների
Հատուկ առաջարկի պայմաններին մանրամասն կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
*Հետվճարը կիրառելի է այն հաճախորդների համար, որոնք ուսանողական փաթեթին միացել են և բացել են Visa Classic Student դրամային տեսակի քարտ սեպտեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 31-ը։
*Հետվճարը տրամադրվելու է միայն այն վճարների դիմաց, որոնք կատարվել են քարտով:
1 Հետվճար չի տրամադրվելու կոմունալ վճարումների, քարտից քարտ և հաշիվների միջև փոխանցումների, էլեկտրոնային դրամապանակների լիցքավորումների և դրանցով կատարված գործարքների (բացառությամբ Apple Pay և GPay համակարգով կատարված գործարքների), MyPay սահմանաչափով և MyameriaPay վճարումների և բուքմեյքերական ընկերությունների հաշիվների լիցքավորումների համար:
Հետվճարը տրամադրվում է Բանկում գործող այն քարտային հաշվին, որով կատարվել է վճարումը: Հետվճարը տրամադրվում է մինչև բանկում հետվճարի հաշվառման ամսվան հաջորդող ամսվա մինչև վերջին աշխատանքային օրը: 5%` ամսական 1,000 ՀՀ դրամ -10,000 ՀՀ դրամի չափով (ամսական մինչև 1000 ՀՀ դրամի չափով հետվճարի կուտակման դեպքում հետվճար չի տրամադրվում):

Специальным предложением могут воспользоваться студенты, которые станут клиентами банка и оформят карту Visa Classic Student с 1 сентября по 31 декабря 2025 года.
В рамках предложения держателям карты Visa Student будет предоставлен
- Кешбэк в размере 5%¹ на драмовую карту Visa Classic Student (1,000-10,000 драмов РА в месяц)
Условие распространяется на безналичные платежи, осуществленные на территории Республики Армения в период акции.
В рамках акции держатели карт Банка смогут получить кешбэк в размере 5% за безналичные покупки, совершенные до 31 декабря, 2025г., включительно.
- Бесплатное снятие наличных средств в банкоматах других банков с драмовой картой Visa Classic Student
Условие действует в течение 4 лет. Лимит по снятию наличных средств – до 100,000 драмов в месяц.
- 100% кешбэк за первые 10 поездок на транспорте
При покупке билетов картой Visa Classic Student до 31 декабря держатели карты получат 100% кешбэк за первые 10 билетов на общественный транспорт.
- Приветственный бонус в размере 5,000 драмов РА.
Клиенты, не имеющие счет в Банке, которые в период с 1 сентября по 31 октября 2025 года откроют счет в Банке, закажут драмовую карту Visa Student и активируют ее до 10 ноября включительно, получат единовременный приветственный бонус в размере 5,000 драмов РА (без учета налогов). Выплаты будут производиться с 8 сентября по 10 ноября, каждый понедельник.
- Кешбэк в размере 5% на драмовые карты Visa Classic Student, открытые с 2024 года по 1 сентября 2025 года (в размере 1,000-10,000 драмов РА в месяц)
Условие распространяется на безналичные платежи, осуществленные на международных онлайн платформах в период акции. В рамках акции держатели карт Банка смогут получить кешбэк в размере 5% за безналичные покупки, совершенные до 31 декабря, 2025г., включительно.
Другие тарифы драмовой карты Visa Classic Student соответствуют тарифам и условиям, действующим в Банке.
Подробнее с условиями специального предложения можно ознакомиться здесь.
*Возврат средств доступен клиентам, оформившим студенческий пакет и открывшим студенческую драмовую карту Visa Classic в период с 1 сентября по 31 декабря.
*Возврат средств будет осуществляться только для платежей, совершенных картой.
1 Возврат средств за коммунальные платежи, переводы с карты на карту и со счета на счет, пополнения электронных кошельков и операции с ними (за исключением операций с системами Apple Pay и GPay), платежи по лимиту MyPay и MyameriaPay, а также пополнения счетов букмекерских контор не производится.
Возврат средств осуществляется на карточный счет в банке, с которого был произведен платеж. Возврат средств осуществляется до последнего рабочего дня месяца, следующего за месяцем, в котором возврат был зафиксирован в банке. 5% от 1000 до 10 000 драмов в месяц (возврат средств не производится при накоплении возврата до 1000 драмов в месяц).