«Իմ Ամերիա, իմ ընտանիք»․ Բազմաթիվ արտոնություններ, ավելի քան 300 նվերի խաղարկություն և շատ ավելին
Ամերիաբանկը մեկնարկում է «Իմ Ամերիա, իմ ընտանիք» նախագիծը` որպես տարեվերջին իրականացված «Իմ Ամերիա, իմ Հայաստան» նախագծի տրամաբանական շարունակություն:
«Իմ Ամերիա, իմ ընտանիք» նախագիծն ունի երեք հիմնական բաղադրիչ` ֆինանսական ծառայությունների արտոնյալ պայմաններով «Ընտանեկան փաթեթ», «Իմ Ամերիա, իմ ընտանիք» խորագրով խաղարկություն և Երևանում հանրային տրանսպորտի ուղետոմսերի հետվճարի արշավ:
«Նախագծի միջոցով Ամերիան ցանկանում է շնորհակալություն հայտնել Հայաստանում և Հայաստանի համար ապրող ու արարող բոլոր ընտանիքներին: Հրավիրում ենք բոլորին միանալ Ամերիա ընտանիքին իրենց մտերիմների, ընկերների, բարեկամների` մեծ ընտանիքի բոլոր անդամների հետ, որպեսզի միասին օգտվեն այս նախագծի բոլոր առավելություններից»,- նշում է Ամերիաբանկի Մարքեթինգի և հաղորդակցության գծով տնօրեն Ռեբեկա Հակոբյանը:
«Նախագծի շրջանակում Բանկի նոր և գործող հաճախորդները և նրանց ընտանիքի անդամները հնարավորություն կստանան օգտվելու քարտերի, վարկերի, ավանդների արտոնյալ պայմաններ տրամադրող «Ընտանեկան փաթեթ»-ից, ինչպես նաև մասնակցելու ավելի քան 50 մլն դրամ ընդհանուր արժողությամբ 300-ից ավելի նվերների խաղարկությանը։ Ավելին, Ամերիաբանկի յուրաքանչյուր Visa քարտապան կարող է ստանալ 30% հետվճար Երևանում հանրային տրանսպորտի իր բոլոր ուղետոմսերի համար, իսկ նոր հաճախորդները` 100% հետվճար առաջին 20 ուղետոմսի համար»,- նշում է Ամերիաբանկի Մանրածախ բանկինգի գծով տնօրեն Արման Բարսեղյանը։
«Ընտանեկան փաթեթ»
«Ընտանեկան փաթեթ»-ի շրջանակում հաճախորդները կարող են ստանալ 15% հատուկ անվանական տոկոսադրույք անգրավ վարկերի համար, 50% զեղչ պրեմիում դասի Gold և Platinum քարտերի համար, + 0,1%՝ MyAmeria-ով ավանդ և խնայողական հաշիվ բացելու, ինչպես նաև Ամերիա մանկական ավանդ ներդնելու դեպքում, ճամփորդական անվճար ապահովագրություն՝ MyAmeria-ի MyTour հարթակով ճամփորդական փաթեթ ձեռք բերելու դեպքում և շատ ավելին։
Ամերիայի «Ընտանեկան փաթեթ»-ից օգտվելու համար հաճախորդները պետք է մինչև սեպտեմբերի 30-ը իրենց ընտանիքի առնվազն մեկ նոր անդամի հրավիրեն` դառնալու Բանկի հաճախորդ:
«Իմ Ամերիա, իմ ընտանիք» խաղարկություն
Խաղարկության մասնակից են դառնում մայիսի 5-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը Ամերիաբանկի հաճախորդ դարձած բոլոր անձինք, որոնց այս ընթացքում անվճար կտրամադրվի «Հաշվի բացում ծառայությունների փաթեթ»-ը` Visa Classic  քարտ, Ամերիաբանկի հաշիվ և MyAmeria հավելված:
Բացի այդ, թե նոր, թե գործող հաճախորդները կստանան խաղարկության լրացուցիչ պրոմո կոդեր հրավիրված յուրաքանչյուր անձի համար, ինչպես նաև յուրաքանչյուր ամիս MyAmeria-ով գործարքներ կատարելու, բանկային և ոչ բանկային ավելի քան 20 ծառայությունից օգտվելու համար։
Միանալով արշավին` հաճախորդները հնարավորություն կունենան մասնակցելու 4 ամսական և 1 ամփոփիչ խաղարկություններին ու շահելու՝
• 10 ընտանեկան ճամփորդություն դեպի արտերկիր և 50 ընտանեկան ճանապարհորդություն Հայաստանում
• 150 նվեր քարտ ռեստորանների, զվարճանքի ու մշակութային վայրերի համար
• 100 նվեր քարտ գրախանութներից օգտվելու ու ընտանեկան լուսանկարահանումների համար։
Մասնակցության ամբողջական պայմանները՝ այստեղ։
Հանրային տրանսպորտի ուղետոմսի հետվճար
Բանկին մայիսի 2-ից մինչև հունիսի 30-ը միացած նոր հաճախորդները Ամերիայի Visa քարտով մինչև օգոստոսի 31-ը ուղետոմս գնելու դեպքում կստանան 100% քեշբեք հանրային տրանսպորտի առաջին 20 ուղետոմսի համար։
Բացի այդ, Բանկի բոլոր Visa քարտապանները MyAmeria հավելվածով ամսական 10 ֆինանսական գործարք կատարելու դեպքում կստանան 30% քեշբեք Ամերիայի Visa քարտով մինչև օգոստոսի 31-ը գնված բոլոր ուղետոմսերի համար։

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot “My Ameria, My Family” – Lots of Benefits, Raffle of 300+ Gifts and Much More - News | Ameriabank
“My Ameria, My Family” – Lots of Benefits, Raffle of 300+ Gifts and Much More
08 May, 2025 | Press Release, All | Return|
The project “My Ameria, My Family” is composed of three basic components Family Package of financial services on preferential terms, a raffle titled “My Ameria, My Family”, and a cashback campaign for public transport tickets in Yerevan.
“Through this project, Ameria wants to thank all families living and working in Armenia and for Armenia. We would like to invite everyone to join the Ameria family together with their loved ones all members of big family, to enjoy all the benefits of this project together”, says Rebecca Hakobyan, Chief Marketing and Communication Officer of Ameriabank.
“Under the project, new and existing customers of the Bank will be able to use our Family Package offering preferential terms for cards, loans, and deposits, as well as take part in a raffle of 300+ gifts with a total value above AMD 50 million. Furthermore, each holder of an Ameriabank Visa card can get 30% cashback for all public transport rides in Yerevan, and new customers can get 100% cashback for the first 20 rides”, says Arman Barseghyan, Retail Banking Director of Ameriabank.
Family Package
Under the Family Package, customers can get a special 15% nominal interest rate for collateral-free loans, 50% discount for Gold and Platinum premium cards, + 0.1% when opening deposits, savings accounts or Ameria Deposits for Kids via MyAmeria, free travel insurance when buying tour packages on MyAmeria’s MyTour platform, and much more.
To be eligible for the Family Package, customers should invite at least one member of their family to become a customer of Ameriabank by September 30.
“My Ameria, My Family” raffle
Eligible participants for the raffle are all individuals who will become customers of Ameriabank from May 5 until September 30; during this period they will get the Account Opening Package of Services a Visa Classic card, an Ameriabank account, and MyAmeria app free of charge.
Additionally, both new and existing customers will get additional promo codes to participate in the raffle for each person invited to become an Ameriabank customer, as well as for performing transactions and using 20+ banking and non-banking services via MyAmeria app every month.
Participants of the campaign will get the opportunity to take part in 4 monthly and 1 final prize draws and win:
• 10 family trips abroad and 50 family trips in Armenia
• 150 gift cards for restaurants, entertainment and culture venues
• 100 gift cards for bookstores and family photo sessions
Full terms and conditions for participation are available here.
Cashback for public transport tickets
New customers joining Ameriabank from May 2 until June 30 will get 100% cashback for the first 20 public transport tickets purchased with Visa cards of Ameriabank by August 31.
Also, all Visa cardholders of the bank, who perform at least 10 financial transactions via MyAmeria per month, will get 30% cashback for all public transport tickets purchased with Visa cards of Ameriabank by August 31.