You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Ամերիաբանկի և Visa ընկերության համատեղ արշավը «Աշխատավարձային նախագծի շրջանակում» - Նորություններ | Ամերիաբանկ
• Արշավի գործողության ժամկետի ընթացքում Ամերիաբանկում աշխատավարձային նախագծերի ներքո համագործակցություն հաստատած ընկերությունների աշխատակիցները,
• Հաճախորդները, որոնք ցանկանում են իրենց աշխատավարձը ստանալ Ամերիաբանկի միջոցով, սակայն գործատուն աշխատավարձային նախագծերի ներքո չի համագործակցում Բանկի հետ:
Արշավի պայմաններին, գործող և առաջարկվող սակագներին առավել մանրամասն կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
Արշավի մասնակից և Բանկի քարտապան հանդիսացող հաճախորդները մինչև 2025թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ կատարված անկանխիկ գնումների դիմաց նաև կկարողանան օգտվել հետվճարի (քեշբեք) հնարավորությունից*
Հետվճարի պայմանը գործելու է 2025թ. հուլիսի 1-ից մինչև 2025թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել +37410/012 561111 հեռախոսահամարով կամ այցելել Ամերիաբանկի մոտակա մասնաճյուղ: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի «Մասնաճյուղեր» բաժնում:
*Հետվճար չի տրամադրվելու կոմունալ վճարումների, քարտից քարտ և հաշիվների միջև փոխանցումների, էլեկտրոնային դրամապանակների լիցքավորումների և դրանցով կատարված գործարքների (բացառությամբ Apple Pay և GPay համակարգով կատարված գործարքների) և բուքմեյքերական ընկերությունների հաշիվների լիցքավորումների համար:
Հետվճարը իրականացվում է «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ում գործող այն քարտային հաշվին, որով կատարվել է վճարումը: Հետվճարը տրամադրվում է մինչև բանկում հետվճարի հաշվառման ամսվան հաջորդող ամսվա վերջին աշխատանքային օրը:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Совместная акция Америабанка и компании Visa в рамках «Зарплатного проекта» - Новости | Америабанк
• Сотрудники компаний, начавших сотрудничество с Америабанком в рамках зарплатных проектов в течение срока проведения акции;
• Клиенты, желающие получать зарплату через Америабанк, хотя их работодатель не сотрудничает с Банком в рамках зарплатных проектов.
Более подробная информация относительно условий акции и предлагаемых тарифов представлена здесь.
Клиенты, участвующие в акции и являющиеся держателями карт Банка смогут также воспользоваться возможностью получить кешбэк* за безналичные покупки, совершенные до 31 декабря, 2025г., включительно.
Условие по выплате кэшбэка будет действовать с 1 июля, 2025г. по 31 декабря, 2025г., включительно.
При наличии вопросов просим звонить по номеру +37410/012 561111 или посетить ближайший филиал Америабанка. С информацией о сети обслуживания, адресах и часах работы филиалов Банка можно ознакомиться в разделе «Филиалы»  на официальном сайте Банка.
* Кешбэк не будет выплачиваться за коммунальные платежи, за переводы с карты на карту и между счетами, за пополнение электронных кошельков и за транзакции, осуществленные посредством электронных кошельков (за исключением транзакций через Apple Pay и GPay), а также за пополнение счетов букмекерских компаний.
Кешбэк выплачивается на действующий карточный счет в ЗАО «Америабанк», с которого был произведен платеж. Кешбэк выплачивается до последнего рабочего дня месяца, следующего за месяцем, в течение которого был произведен учет суммы кешбэка в Банке.