You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Ամերիաբանկի և Visa ընկերության համատեղ արշավը «Աշխատավարձային նախագծի շրջանակում» - Նորություններ | Ամերիաբանկ
• Արշավի գործողության ժամկետի ընթացքում Ամերիաբանկում աշխատավարձային նախագծերի ներքո համագործակցություն հաստատած ընկերությունների աշխատակիցները,
• Հաճախորդները, որոնք ցանկանում են իրենց աշխատավարձը ստանալ Ամերիաբանկի միջոցով, սակայն գործատուն աշխատավարձային նախագծերի ներքո չի համագործակցում Բանկի հետ:
Արշավի պայմաններին, գործող և առաջարկվող սակագներին առավել մանրամասն կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
Արշավի մասնակից և Բանկի քարտապան հանդիսացող հաճախորդները մինչև 2025թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ կատարված անկանխիկ գնումների դիմաց նաև կկարողանան օգտվել հետվճարի (քեշբեք) հնարավորությունից*
Հետվճարի պայմանը գործելու է 2025թ. հուլիսի 1-ից մինչև 2025թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել +37410/012 561111 հեռախոսահամարով կամ այցելել Ամերիաբանկի մոտակա մասնաճյուղ: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի «Մասնաճյուղեր» բաժնում:
*Հետվճար չի տրամադրվելու կոմունալ վճարումների, քարտից քարտ և հաշիվների միջև փոխանցումների, էլեկտրոնային դրամապանակների լիցքավորումների և դրանցով կատարված գործարքների (բացառությամբ Apple Pay և GPay համակարգով կատարված գործարքների) և բուքմեյքերական ընկերությունների հաշիվների լիցքավորումների համար:
Հետվճարը իրականացվում է «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ում գործող այն քարտային հաշվին, որով կատարվել է վճարումը: Հետվճարը տրամադրվում է մինչև բանկում հետվճարի հաշվառման ամսվան հաջորդող ամսվա վերջին աշխատանքային օրը:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Joint Campaign of Ameriabank and Visa under the Salary Project - News | Ameriabank
11 Jun, 2025 | Announcements, All | Return|
Eligible participants for the campaign:
• Employees of companies establishing cooperation with Ameriabank under salary projects during the campaign term;
• Clients wishing to receive their salary via Ameriabank, although their employer does not cooperate with the Bank under salary projects.
More detailed information regarding the campaign terms and conditions and the offered tariffs is available here.
Cardholder clients of the Bank participating in the campaign will also get cashback* for cashless payments made until December 31, 2025.
The cashback condition will be effective from July 1, 2025 until and including December 31, 2025.
For any queries, please call us at +37410/012 561111 or visit the nearest branch of Ameriabank. To find out more about the service network of the Bank, addresses and open hours of the branches, please visit the Branches section on the Bank’s official website.
Cashback will not be paid for utility payments, card-to-card payments and transfers between accounts, for top-up of e-wallets and e-wallet transactions (other than those executed via Apple Pay and GPay) and for top-up of bookmaker accounts.
Cashback will be paid to the existing card account with Ameriabank CJSC from which the payment was made. Cashback will be paid by the last business day of the month following the month of cashback processing by the Bank.