You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Վճարումներ ընդունելու նոր ու պարզ լուծում բիզնեսի համար. PayLink - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Վճարումներ ստանալու նոր, արագ ու անվտանգ եղանակ՝ ընդամենը մեկ հղումով. Ամերիաբանկը և Դիննո ընկերությունը ներկայացնում են PayLink համատեղ հարթակը, որը վճարումների ստացման և կառավարման նորարարական լուծում է։ Այն օգնում է բիզնեսին պարզեցնել գործընթացները, ստանալ անխափան ու անվտանգ վճարումներ, ինչպես նաև ակնթարթային հաշվետվություն:
«Մեր նպատակն էր ստեղծել հարթակ, որը հնարավորություն կտա բիզնեսին ընդունել վճարումներ առավելագույնս հեշտ ու պարզ եղանակով։ PayLink-ի օգնությամբ մեր գործընկերներն այլևս կարիք չունեն իրենց կայքերում ինտեգրելու վճարային համակարգեր, կատարելու ծրագրավորման կամ դիզայնի աշխատանքներ։ Մենք աշխատում ենք 24/7 ռեժիմով և արձագանքում ենք մեր հաճախորդների հարցերին ցանկացած պահի»,- ասում է PayLink-ի պրոդուկտի պատասխանատու Մարտուն Անանյանը։
PayLink հարթակը տրամադրում է բիզնեսին անհրաժեշտ գործիքակազմ՝ վճարման հղում ստեղծելու և վճարումները կառավարելու համար։ Մասնավորապես, հարթակի միջոցով հնարավոր է ստեղծել վճարման հղում և այն տրամադրել հաճախորդին հաղորդակցման ցանկացած եղանակով, հաճախորդից ստանալ վճարում և նույն հարթակի օգնությամբ հետևել  գործարքի ընթացքին։ Նշենք, որ միջոցները մուտքագրվում են ընկերության հաշվին 2-3 աշխատանքային օրվա ընթացքում՝ ապահովելով գործընթացի լիարժեք թափանցիկությունն ու վերահսկողությունը:
Հավելենք, որ PayLink-ով վճարումներ հնարավոր է ընդունել ինչպես բանկային քարտով, այնպես էլ MyAmeria Pay-ով, Idram, Telcell և Fast Shift դրամապանակներով։

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Новое, простое решение для приема платежей для бизнеса - PayLink - Новости | Америабанк
Новое, простое решение для приема платежей в один клик: Америабанк и компания Динно представляют совместную платформу PayLink - инновационное решение для приема платежей и управления ими, помогающее компаниям оптимизировать процессы, получать бесперебойные и безопасные платежи, а также мгновенную отчетность.
«Мы ставили перед собой цель - создать платформу, которая позволила бы компаниям принимать платежи наиболее легким и простым способом». С появлением PayLink нашим партнерам больше не нужно интегрировать платежные системы в свои сайты или выполнять работы по программированию и дизайну. Мы работаем в режиме 24/7 и отвечаем на вопросы наших клиентов в любое время», — отмечает Мартун Ананян, владелец продукта PayLink.
Платформа PayLink предоставляет компаниям инструменты, необходимые для создания платежной ссылки и управления платежами. В частности, через платформу можно создать платежную ссылку и отправлять ее клиенту любым способом связи, получать оплату от клиента и отслеживать транзакцию по той же платформе. Отметим, что средства поступают на счет компании в течение 2-3 рабочих дней, что обеспечивает полную прозрачность и контролируемость процесса.
Добавим, что принимать платежи через PayLink можно как по банковской карте, так и по кошелькам MyAmeria Pay, Idram, Telcell и Fast Shift.