You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Հրավիրիր ընկերոջդ». Ամերիաբանկի նոր ծառայությունը - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկն առաջարկում է նոր ծառայություն․ այսուհետ հաճախորդները կարող են Ամերիաբանկ հրավիրել իրենց ընկերներին՝ անհատական SMS հաղորդագրության միջոցով։
Ծառայությունից հնարավոր է օգտվել 2 տարբերակով․
1. Oնլայն ճանապարհով բանկի հաճախորդ դարձած ֆիզիկական անձինք գործընթացի վերջում կարող են Ամերիաբանկ հրավիրել մինչև 5 անձի՝ մուտքագրելով վերջիններիս հեռախոսահամարները։
2. Ամերիաբանկի հաշվետեր հաճախորդ հանդիսացող ֆիզիկական անձիք կարող են ուղարկել հրավեր MyAmeria-ի «Հրավիրիր ընկերոջդ» գործիքի միջոցով։ MyAmeria կատարած ամեն մուտքի ժամանակ հաճախորդները կարող են հրավեր ուղարկել մինչև 5 անձի:
Հրավեր ստացող կողմը SMS հաղորդագրության միջոցով կստանա հղում, որով կկարողանա դառնալ Ամերիաբանկի հաճախորդ։ Հրավերի հղումը գործում է միայն Ամերիաբանկի հաշվետեր հաճախորդ չհանդիսացող ֆիզիկական անձանց համար։
Ընդ որում, ուղարկելով հրավերը մինչև 2024-ի դեկտեմբերի 31-ը` հաճախորդները կկարողանան մասնակցել միաժամանակ 2 գովազդային վիճակախաղի և կստանան հնարավորություն շահելու`
Նշենք, որ հրավիրողը ստանում է վիճակախաղի պրոմո կոդ միայն այն դեպքում, եթե հրավիրվածը անցնում է հղումով, պատվիրում և ակտիվացնում է Ամերիաբանկի իր առաջին քարտը։

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Пригласи друга» - новая услуга Америабанка - Новости | Америабанк
Америабанк с радостью представляет новую услугу: теперь клиенты могут приглашать своих друзей в Америабанк с помощью персонализированных SMS-сообщений.
Этой услугой можно воспользоваться двумя способами:
1. Физические лица, ставшие клиентами банка онлайн, могут пригласить до 5 человек в Америабанк, введя их номера телефонов в конце процесса.
2. Существующие клиенты Америабанка могут отправлять приглашения через инструмент «Пригласить друга» в MyAmeria. Каждый раз, когда клиенты входят в MyAmeria, они могут отправить приглашения до 5 лицам.
Приглашенные лица получат SMS с ссылкой, которая позволит им стать клиентами Америабанка. Ссылка для приглашения действительна только для лиц, не являющихся существующими клиентами Америабанка.
Кроме того, отправив приглашение до 31 декабря 2024 года, клиенты смогут одновременно участвовать в двух рекламных лотереях и получить шанс выиграть:
1. Одну из 116 AirPods 4
2. Квартиру в Ереване
Обратите внимание, что приглашающий получит промо-код для участия в лотерее только в том случае, если приглашенный перейдёт по ссылке, закажет и активирует свою первую карту Америабанка.