Իրավաբանական անձ հաճախորդների համար կատարվել է փոփոխություն - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Տեղեկացնում ենք, որ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ում (այսուհետ` Բանկ) գործող հետևյալ ««Ամերիաբանկ» ՓԲԸ սակագներ իրավաբանական անձ հաճախորդների համար» փաստաթղթում կատարվել է փոփոխություն:
Կատարված փոփոխությունները, որոնք ընդգծված են կանաչ գույնով, կարող եք տեսնել վերոնշյալ հղումով:
Փաստաթղթում տեղ գտած փոփոխությունն ուժի մեջ է մտնելու 04/11/2024թ-ից և տարածվելու են գործող իրավահարաբերությունների վրա:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել  (010)(012) 561111 հեռախոսահամարներով կամ այցելել Բանկի մոտակա մասնաճյուղ: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի (www.ameriabank.am) «Մասնաճյուղեր և բանկոմատներ» բաժնում:

Внесено изменение для клиентов-юрлиц - Новости | Америабанк
Сообщаем, что в Тарифы ЗАО «Америабанк» для корпоративных клиентов, действующие в ЗАО «Америабанк» (далее – «Банк»), было внесено изменение.
Новые условия вступают в силу 04.11.2024 и распространяются на действующие правовые взаимоотношения.
При наличии вопросов просим звонить по номерам (010)(012) 561111 или посетить ближайший филиал Банка. С информацией о сети обслуживания, адресах и часах работы филиалов Банка можно ознакомиться в разделе «Филиалы и банкоматы» на официальном сайте Банка (www.ameriabank.am).