You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Արշակունյաց պլյուս» մասնաճյուղը օգոստոսի 31-ից չի գործելու - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Տեղեկացնում ենք, որ «Երևան մոլ» առևտրի կենտրոնի տարածքում գտնվող «Արշակունյաց պլյուս» մասնաճյուղը չի գործելու ս․թ․ սեպտեմբերի 1-ից սկսած։
Հիշեցնում ենք, որ «Երևան մոլի» առևտրի կենտրոնի տարածքում շարունակելու է գործել Բանկի՝ վերաբացված  «Արշակունյաց» մասնաճյուղը՝ սպասարկման ավելի մեծ սրահով ու միաժամանակ ավելի մեծ թվով հաճախորդների սպասարկելու հնարավորությամբ։
Բանկի մասնաճյուղերում գործարքներ իրականացնելու անհրաժեշտության դեպքում կարող եք նաև այցելել ոչ աշխատանքային օրերին և երկարացված աշխատանքային գրաֆիկով գործող մեր այլ մասնաճյուղեր: Ամերիաբանկի սպասարկման ցանցին, բոլոր մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ ameriabank.am պաշտոնական կայքի «Մասնաճյուղեր» բաժնում:

Филиал «Аршакуняц Плюс» не будет работать с 31 августа - Новости | Америабанк
Сообщаем, что филиал «Аршакуняц Плюс», расположенный на территории торгового центра «Ереван Молл», не будет действовать с 31 августа.
Напоминаем, что в торговом центре «Ереван Молл» 29 июля после ремонта вновь открыл свои двери филиал Банка «Аршакуняц» с расширенным залом и возможностью обслуживания большего количества клиентов одновременно.
В случае необходимости в совершении транзакций в филиалах Банка, можете обращаться в остальные наши филиалы, обслуживающие клиентов также в нерабочие дни и действующие согласно продленному графику. С информацией о сети обслуживания, адресах и часах работы всех филиалов Америабанка можно ознакомиться в разделе «Филиалы» на официальном сайте ameriabank.am.