Տեխնիկական խնդիրներով պայմանավորված, մինչև հունվարի 4-ը ներառյալ, «Արշակունյաց» մասնաճյուղը չի գործելու: - Նորություններ | Ամերիաբանկ
03Հնվ
Տեխնիկական խնդիրներով պայմանավորված, մինչև հունվարի 4-ը ներառյալ, «Արշակունյաց» մասնաճյուղը չի գործելու:
Սիրելի՛ հաճախորդներ,
Տեղեկացնում ենք, որ, տեխնիկական խնդիրներով պայմանավորված, մինչև հունվարի 4-ը ներառյալ, Ամերիաբանկի «Արշակունյաց» մասնաճյուղը չի գործելու:
Կանխիկ գործարքները կարող եք իրականացնել «Արշակունյաց պլյուս» մասնաճյուղում։ Մյուս բոլոր գործարքները կարող եք իրականացնել հեռավար եղանակով` օգտվելով Ամերիաբանկի առցանց և բջջային հավելվածներից, ինչպես նաև 24/7 Կոնտակտ կենտրոնից` զանգահարելով +374 10/12 561111 հեռախոսահամարներով:
Ամերիաբանկի բոլոր մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Ամերիաբանկի պաշտոնական կայքի «Մասնաճյուղեր» բաժնում:

По техническим причинам филиал «Аршакуняц» не будет работать до 4 января, включительно. - Новости | Америабанк
03янв
По техническим причинам филиал «Аршакуняц» не будет работать до 4 января, включительно.
03 янв, 2024 | Объявления, Все | Return|
Сообщаем, что по техническим причинам филиал «Аршакуняц» Америабанка не будет работать до 4 января, включительно.
Транзакции с наличными средствами можете производить в филиале «Аршакуняц плюс». Вы также можете осуществлять банковские транзакции дистанционно в режиме онлайн и  через мобильное приложение Америабанка, а также воспользоваться услугами Контактного центра, работающего в режиме 24/7, позвонив по номерам +374 10/12 561111.
С информацией об адресах и часах работы всех филиалов Америабанка можно ознакомиться в разделе «Филиалы» на официальном сайте Америабанка.