Փոփոխության են ենթարկվել «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ սակագները ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Փոփոխության են ենթարկվել «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ սակագները ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար
•    «ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ դեբետային քարտերի սակագներ
•    «ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ կրեդիտային քարտերի սակագներ
•    «ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ ստանդարտ սակագներ ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար
Փաստաթղթերում տեղ գտած փոփոխություններն ուժի մեջ են մտնելու 21/11/2023թ.-ից։
Քարտից/քարտային հաշվից քարտի համարով արտերկիր կատարվող փոխանցումների և ««ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ դեբետային քարտերի սակագներ ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար» փաստաթղթում ներկայացված՝ Բանկի բանկոմատներից քարտով կանխիկի տրամադրման սակագներն ուժի մեջ են մտնելու 01.01.2024թ.-ից և տարածվելու են գործող իրավահարաբերությունների վրա:
Բանկի բանկոմատներից՝  MyAmeria համակարգով ձևավորված կոդի միջոցով կանխիկացման սակագինը կիրառելի կլինի ծառայությունը հասանելի լինելուն պես, ինչի վերաբերյալ կտեղադրվի  հայտարարություն Բանկի պաշտոնական կայքում։
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) (012) 561111 հեռախոսահամարներով կամ այցելել  Բանկի մոտակա մասնաճյուղ: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի  «Մասնաճյուղեր» բաժնում:

•    Ameriabank CJSC Standard Tariffs for Individuals
The tariffs for outward international transfers from a card/card account using the card number and tariffs for cash withdrawal from the Bank’s ATMs presented in the Ameriabank CJSC Debit Card Rates and Fees for Individuals will be effective from January 01, 2024 and will apply to the existing legal relationships.
The tariff for cash withdrawal from the Bank’s ATMs using the code generated by MyAmeria system will be applicable as soon as the service becomes available, which will be announced additionally on the Bank’s official website.
For any queries, please call us at (010)/(012) 561111 or visit the nearest branch of the Bank. To find out about the service network of the Bank, location and open hours of our branches, please visit the Branches section on the Bank’s official website.