You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Հայտարարություն վարկային արձակուրդի դադարեցման վերաբերյալ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Տեղեկացնում ենք, որ Ամերիաբանկը 01.06.23թ.-ից դադարեցնում է ֆիզիկական անձանց` Բանկի նկատմամբ ստանձնած ստորև նկարագրության ներքո դիտարկելի վարկային պարտավորությունների վճարման գծով մինչև 31.05.23թ. ներառյալ տրամադրված արտոնյալ ժամանակահատվածը,
եթե հանդիսանում եք ստորև ներկայացված խմբերից մեկում ներառված  ֆիզիկական անձ.
• Արցախում կենսական շահերի կենտրոն ունեցող ֆիզիկական անձ:
Տեղեկացնենք, որ արտոնյալ ժամանակահատվածի ավարտից հետո.
• ըստ ժամանակացույցի մարման ենթակա պարտավորությունների դեպքում Պայմանագրի ներքո չվճարված տոկոսագումարը,  մայր գումարը, սպասարկման վճարը  կվերաբաշխվեն մարման մնացորդային ժամանակահատվածի վրա,
• ոչ արտոնյալ ժամկետով օվերդրաֆտների և վարկային գծերի դեպքում  հաշվարկված տոկոսագումարը  կվերաբաշխվի վարկային արձակուրդից հետո մարման մնացորդային ժամանակահատվածի վրա:  Չվճարված մայր գումարի վերաբաշխում չի կիրառվում:
Մանրամասների, հավելյալ տեղեկությունների և վարկային պարտավորության մարման նոր ժամանակացույցին ծանոթանալու համար կարող եք զանգահարել +374 10/12 561111:
Սույն առաջարկի իմաստով` Արցախում կենսական շահերի կենտրոն ունենալու հանգամանքը որոշվում է Բանկի կողմից: Եթե ցանկանում եք տեղեկանալ, թե արդյոք դիտարկվում եք որպես այս չափանիշին համապատասխանող հաճախորդ, խնդրում ենք կապ հաստատել Բանկի հետ:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Заявление о прекращении кредитного отпуска - Новости | Америабанк
Сообщаем, что с 01.06.2023 Америабанк прекращает действие льготного периода, предоставленного до 31.05.2023, включительно, по части выплаты кредитных обязательств физических лиц перед Банком согласно нижеприведенному описанию,
если Вы являетесь физическим лицом, относящимся к одной из следующих групп:
•    Физические лица с центром жизненных интересов в Арцахе.
Сообщаем, что по завершении льготного периода:
• в случае обязательств, подлежащих погашению в соответствии с графиком, неуплаченная сумма процентов, основной суммы, платы за обслуживание по Договору будет перераспределена на оставшийся период погашения,
• в случае овердрафтов и кредитных линий без льготного периода начисленные проценты будут перераспределены на оставшийся период погашения после кредитных каникул. Неуплаченная часть основной суммы перераспределяться не будет.
Для получения более подробной информации и ознакомления с новым графиком погашения обязательств, звоните нам по номеру +374 10/12 561111.
В целях настоящего предложения факт наличия центра жизненных интересов в Арцахе определяется Банком. Если Вы хотите узнать, считаетесь ли Вы клиентом, соответствующим