You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Մենք հավատում ենք մեր և Հայաստանի ներուժին». Ամերիաբանկի «Եռակի լավագույնը» արշավն ամփոփում է գլխավոր տնօրեն Արտակ Հանեսյանը - Նորություններ | Ամերիաբանկ
14Ապր
«Մենք հավատում ենք մեր և Հայաստանի ներուժին». Ամերիաբանկի «Եռակի լավագույնը» արշավն ամփոփում է գլխավոր տնօրեն Արտակ Հանեսյանը
Ամերիաբանկն ամփոփում է «Եռակի լավագույնը» արշավը, որը մեկնարկել էր 2022-ին The Banker, Global Finance և Euromoney միջազգային առաջատար ամսագրերի կողմից Հայաստանում տարվա «Լավագույն բանկ» ճանաչվելու առթիվ:
Արշավի շրջանակում Ամերիաբանկն ամփոփ ներկայացրել է վերջին տարիներին ներդրված թվային բազմաթիվ ծառայությունները, Ամերիայի և գործընկերների ջանքերով իրականացված ծրագրերն ու արձանագրած արդյունքները, որոնք նշանակալի ազդեցություն են ունեցել ՀՀ տնտեսության տարբեր ոլորտներում և հնարավորություն են ստեղծել բարելավելու ինչպես հաճախորդների բանկային փորձառությունը, այնպես էլ կյանքի որակը:
Ամերիաբանկի գլխավոր տնօրենի` Արտակ Հանեսյանի մասնակցությամբ հոլովակը «Եռակի լավագույնը» արշավի ամփոփիչ ակորդն է, որը յուրահատուկ շնորհակալություն է բոլորին` գործընկերներին, հաճախորդներին ու Ամերիա թիմին:
«Արժեքները, տեսլականն ու առաքելությունը, որոնց շուրջ համախմբվել են Ամերիա թիմը, Ամերիայի գործընկերներն ու հաճախորդները, շարունակելու են կյանքի կոչվել ի նպաստ Հայաստանի ու մեր երկրում ապրող մարդկանց բարօրության»,- նշում է Արտակ Հանեսյանը:
Հավելենք, որ Ամերիաբանկը Global Finance հեղինակավոր ամսագրի կողմից 2023թ. ևս ճանաչվել է «Լավագույն բանկը» Հայաստանում։

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Мы верим в свой потенциал и в потенциал Армении». Генеральный директор Артак Анесян подводит итоги кампании Америабанка «Трижды лучший» - Новости | Америабанк
«Мы верим в свой потенциал и в потенциал Армении». Генеральный директор Артак Анесян подводит итоги кампании Америабанка «Трижды лучший»
14 апр, 2023 | Пресс релизы, Все | Return|
Америабанк подводит итоги кампании «Трижды лучший», которая проводилась в связи с признанием Америабанка лучшим банком Армении в 2022г. по версии ведущих международных журналов The Banker, Global Finance и Euromoney.
В рамках кампании Америабанк вкратце представил многочисленные цифровые услуги, внедренные за последние годы, программы, реализованные усилиями «Америи» и ее партнеров, а также результаты этих программ, оказавшие существенное влияние на различные отрасли экономики РА и создавшие возможность улучшить как банковский опыт клиентов, так и качество жизни.
Видеоролик с участием генерального директора Америабанка Артака Анесяна является завершающим аккордом кампании «Трижды лучший» и особым выражением благодарности всем - партнерам, клиентам и команде Америя.
«Ценности, видение и миссия, вокруг которых объединились команда Америя, партнеры и клиенты Америи, будут и впредь претворяться в жизнь на благо Армении и людей, живущих в нашей стране», - отметил Артак Анесян.
Добавим, что престижный журнал Global Finance признал Америабанк лучшим банком Армении также в 2023г.
«Америабанк» ЗАО
Америабанк является ведущим финансово-технологическим учреждением Армении и играет важную роль в экономике страны. Объем активов банка превышает 1 триллион драмов РА. Следуя по пути диджитализации, Банк внедрил ряд инновационных программ и платформ и продолжает совершенствовать их, формируя динамично развивающуюся финансово-технологическую среду, направленную на удовлетворение различных потребностей человека.
Америабанк первым в Армении создал экосистемы для МСБ и частных лиц, обеспечив доступ к ряду банковских и небанковских услуг по принципу «одного окна»: MyHome.am, MyCar.am, Business.ameriabank.am