Ֆինթեքը` ԴիջիԹեք-ում. Ամերիաբանկը ներկայացրեց իր տեսլականն ու արժեքները - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ֆինթեքը` ԴիջիԹեք-ում. Ամերիաբանկը ներկայացրեց իր տեսլականն ու արժեքները
Մարտի 10-13-ը Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում տեղի ունեցավ տարածաշրջանի ամենասպասված թեք էքսպոն` DigiTec22-ը, որին Ամերիաբանկը ներկայացավ A Space տաղավարով:
Այն այցելուներին տեղափոխում էր Ամերիայի աշխարհ` ծանոթացնելով ոչ միայն  թվային ու նորարար պրոդուկտներին, ֆինթեք միջավայրին, այլև` Ամերիաբանկի արժեքներին` մտածել գեղեցիկ, զգալ պատասխանատու, գործել համախմբված:
«Մենք ներկայացնում ենք ոչ միայն տեխնոլոգիաներ, այլև` ամենակարևորը, որն ընկած է այսօրվա տեխնոլոգիական առաջընթացի հիմքում` մարդուն»,- ասաց Ամերիաբանկի Մարքեթինգի և հաղորդակցության գծով տնօրեն Ռեբեկա Հակոբյանը:
A Space-ը առանձնանում էր իր թեմատիկ հարթակներով և հագեցած ծրագրով. A Тalks-ից մինչև A Motion, A կետ ու թվային պրոդուկտներ:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Финтех на Диджитеке: Америабанк представил свое видение и ценности - Новости | Америабанк
10-13 марта в спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна состоялась самая ожидаемая тех-выставка региона − DigiTec22, в которой Америабанк принял участие, представив павильон A Space.
Павильон перенес посетителей в мир Америи, знакомя их не только с цифровыми и инновационными продуктами и финтех-средой, но и с ценностями Америабанка: мыслить красиво, чувствовать ответственность, действовать сплоченно.
«Мы представляем не только технологии, но и самое главное в основе сегодняшнего технологического прогресса − человека», − отметила директор по маркетингу и коммуникациям Америабанка Ребекка Акопян.
Павильон A Space выделялся тематическими площадками и насыщенной программой: от A Тalks до A Motion, пункта A и цифровых продуктов.