You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Ավանում բացվել է Ամերիաբանկի նոր մասնաճյուղը` ներկայանալով հատուկ առաջարկներով - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկը շարունակում է ընդլայնել իր մասնաճյուղային ցանցը` ավելի մոտ լինելու իր հաճախորդներին հենց իրենց համայնքներում: Այս անգամ Բանկի նոր մասնաճյուղն իր դռներն է բացել Երևանի Ավան վարչական շրջանում: «Ավան»-ն Ամերիաբանկի թվով 25-րդ մասնաճյուղն է:
Ամերիաբանկի մասնաճյուղային ցանցի և կոնտակտային կենտրոնի ղեկավար Անդրանիկ Խաչատրյանի խոսքով, թեև առցանց ծառայությունները հաճախորդներին հնարավորություն են ընձեռում  իրականացնել գրեթե ցանկացած տիպի գործարք, մասնաճյուղային ցանցը ևս շարունակում է ընդլայնվել:
«Ավան վարչական շրջանում մասնաճյուղը բացելիս առաջնորդվել ենք մեր հաճախորդների ցանկությամբ: Մի քանի օր է, ինչ մասնաճյուղն աշխատում է, սակայն արդեն նկատում ենք մեծ ակտիվություն»,- նշեց Անդրանիկ Խաչատրյանը:
Բացման առթիվ կանաչ ու հյուրընկալ «Ավան» մասնաճյուղում գործում են հատուկ առաջարկներ` նախատեսված թե՛ ֆիզիկական, թե՛ իրավաբանական բոլոր այն անձանց համար, որոնք կդառնան բանկի հաճախորդ` բացելով հաշիվ մինչև  31.05.2023թ.-ը ներառյալ:
Հատուկ առաջարկներ ֆիզիկական անձանց համար`
• Մեկ Visa Gold կամ MasterCard Gold վճարային քարտի տրամադրում՝ առանց առաջին տարվա սպասարկման վճարի
• MyAmeria բջջային հավելվածի անվճար տրամադրում
• Հաշվի բացում ծառայությունների փաթեթով (ՀՀ դրամով և մեկ արտարժույթով հաշիվ, MyAmeria բջջային հավելված), մեկ VISA Classic կամ MasterCard Standard վճարային քարտի տրամադրում` առանց տարեկան սպասարկման վճարի
Հատուկ առաջարկներ իրավաբանական անձանց համար`
• Ինտերնետ Բանկինգ ծառայության տրամադրում` մեկ տարի անվճար սպասարկմամբ
• Ընկերության 2 ղեկավարի / իրական շահառուին մեկական դեբետային կամ կրեդիտային վճարային քարտի տրամադրում (բացառությամբ՝ Platinum, Signature կամ Infinite տեսակի քարտերի)` առանց մեկ տարվա տարեկան սպասարկման վճարի
• Visa Business կամ MasterCard Business քարտի տրամադրում` առանց մեկ տարվա սպասարկման վճարի
Տեխնիկապես հագեցած, հարմարավետ սրահով ու բարեհամբույր աշխատակազմով «Ավան» մասնաճյուղն իր հաճախորդներին սպասում է Խուդյակովի 175/1 հասցեում` երկուշաբթիից ուրբաթ, ժամը` 9:30 - 17:00:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot В Аване открылся новый филиал Америабанка, со специальными предложениями для клиентов - Новости | Америабанк
Америабанк продолжает расширять свою филиальную сеть, стремясь быть ближе к клиентам непосредственно в их общинах. На этот раз новый филиал Банка – 25-й по счету – открыл свои двери в административном районе Аван в Ереване.
По словам руководителя Службы филиальной сети и контактного центра Америабанка Андраника Хачатряна, хотя онлайн-услуги позволяют клиентам осуществлять почти все виды банковских операций, филиальная сеть также продолжает расширяться.
«При открытии филиала в административном районе Аван мы руководствовались желаниями наших клиентов. Филиал работает всего несколько дней, но мы уже замечаем высокую активность со стороны клиентов», – отметил в беседе с журналистами Андраник Хачатрян.
По случаю открытия, в «зеленом» и гостеприимном филиале «Аван» действуют специальные предложения как для физических, так и для юридических лиц, которые станут клиентами банка, открыв счет до 31.05.2023, включительно.
Специальные предложения для физических лиц
• Одна платежная карта Visa Gold или MasterCard Gold без платы за обслуживание в течение первого года
• Бесплатное предоставление мобильного приложения MyAmeria
• Открытие счета с сопровождающим пакетом услуг (счет в драмах РА и один счет в иностранной валюте, мобильное приложение MyAmeria), одна платежная карта VISA Classic или MasterCard Standard без годовой платы за обслуживание
Специальные предложения для юридических лиц
• Предоставление услуги «Интернет-Банкинг» с бесплатным обслуживанием за первый год
• Предоставление по одной дебетовой или кредитной карте (за исключением карт Platinum, Signature или Infinite) двум руководителям/бенефициарным владельцам компании, без платы за обслуживание за один год
• Предоставление карты Visa Business или MasterCard Business без платы за обслуживание за один год
Технически оснащенный филиал «Аван» с удобным залом для обслуживания клиентов и дружелюбным персоналом расположен по адресу ул. Худякова 175/1 и будет открыт для клиентов с понедельника по пятницу, с 9:30 до 17:00.