You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Գովազդային վիճակախաղ MyAmeria հավելվածի օգտատերերի համար - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Գովազդային վիճակախաղին մասնակցում են Ամերիաբանկի այն հաճախորդները, որոնք սույն թվականի հոկտեմբեր ամսվա ընթացքում կատարել են նվազագույնը 3 գործարք MyAmeria հավելվածով: Մասնակիցներն իրենց էլեկտրոնային հասցեներին արդեն ստացել են վիճակախաղի մասնակցության իրենց անհատական կոդը:
Վիճակահանությունը տեղի կունենա նոյեմբերի 3-ին` ժամը 17:00-ին, Ամերիաբանկի ֆեյսբուքյան էջի ուղիղ հեռարձակմամբ:
Խաղարկության արդյունքների ամփոփումից հետո նույն օրը` ս.թ. նոյեմբերի 3-ին, շահող հաճախորդները կստանան շահումը հաստատող էլ․ նամակ։
Շահումը ստանալու համար հաղթող հաճախորդները մինչև ս.թ. նոյեմբերի 10-ը ներառյալ պետք է անձնագրով մոտենան Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակ` Կամար մասնաճյուղ։
Հաղթող հաճախորդները կարող են նաև մինչև ս.թ. նոյեմբերի 10-ը նշել այլ անձի անուն, ով իրենց փոխարեն կարող է մեկնել ճամփորդության և գալ Կամար մասնաճյուղ վերջինիս հետ։ Նշված անձը պետք է լինի Ամերիաբանկի հաճախորդ և ունենա ակտիվացված MyAmeria:
Եթե հաճախորդը մինչև ս.թ. նոյեմբերի 10-ը ներառյալ կապ չհաստատի Բանկի հետ և չմոտենա Կամար մասնաճյուղ, ապա կհամարվի, որ նշված հաճախորդը հրաժարվել է իր մրցանակից, և Բանկն իրավասու է այն օգտագործել ըստ իր հայեցողության։

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Promotional raffle for the users of MyAmeria - News | Ameriabank
Promotional raffle for the users of MyAmeria
02 Nov, 2022 | Announcements, All | Return|
18 lucky winners will receive tours to the FIFA World Cup Qatar 2022™.
The clients of Ameriabank who made at least 3 transactions with the MyAmeria application during October, 2022 will participate in the advertising lottery. Participants have already received their individual lottery participation code to their e-mail addresses.
The draw will take place on November 3 at 17:00, with a live broadcast on Ameriabank's Facebook page.
On the same day after the summary of the draw results, winning customers will receive a win confirmation email.
In order to receive the prize, the winning customers should approach Ameriabank's head office—Kamar branch—with their passports until November 10 (including).
The winning customers can also mention the name of another person who can go on a trip instead of them and must be present in the Kamar branch with the winner when receiving the prize. The named person must be an Ameriabank customer and have activated account in MyAmeria.
If the winner does not contact the Bank and does not approach the Kamar branch until November 10 (including), then it will be considered that the said customer has given up his prize, and the Bank has the right to use it at his discretion.