Խաղարկություն Ամերիա Օնլայն/Ամերիա Մոբայլ Բանկինգ համակարգում գործարքներ կատարած օգտատերերի միջև - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Խաղարկություն Ամերիա Օնլայն/Ամերիա Մոբայլ Բանկինգ համակարգում գործարքներ կատարած օգտատերերի միջև
17 Նյմ, 2015 | Բոլորը, Արշավներ | Return|
Ամերիաբանկը ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց առցանց գործարքները խրախուսելու նպատակով ս.թ. հոկտեմբերի 1-ից մինչև դեկտեմբերի 30-ը հանդես է գալիս Ամերիա Օնլայն և Մոբայլ բանկինգ արշավով:
Արշավի շրջանակներում Ամերիաբանկը հայտարարել էր խաղարկություն հոկտեմբերի 1-31-ն ընկած ժամանակահատվածում Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ Բանկինգ համակարգում 5 և ավել գործարք իրականացնող օգտատերերի միջև:
Խաղարկությունը տեղի ունեցավ ս.թ. նոյեմբերի 17-ին, Ամերիաբանկի Գլխամասային գրասենյակում` ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչների ներկայությամբ: Խաղարկությանը ներկա էր Ամերիաբանկի Տնօրինության անդամ, Մանրածախ գործառնությունների գծով տնօրեն Արման Բարսեղյանը:
Խաղարկության պայմաններին բավարարող յուրաքանչյուր հաճախորդի SMS-ի և էլ-նամակի միջոցով ուղարկվել էր մասնակցության հերթական համար:
168, 209, 227:
Վերոնշյալ համարները ստացած հաճախորդները որպես մրցանակ կստանան Lenovo IdeaPad պլանշետ:
Նշենք, որ տվյալ հաճախորդները կարող են իրենց մրցանակները ստանալ մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 14-ը՝ այցելելով Ամերիաբանկի Գլխամասային գրասենյակ:
Հիշեցնենք նաև, որ Ամերիա Օնլայն և Մոբայլ բանկինգ արշավի շրջանակներում մինչև դեկտեմբերի 30-ը Ամերիա Օնլայն/Ամերիա Մոբայլ Բանկինգ համակարգի օգտագործողներն օգտվում են արտոնություններից: Մասնավորապես, Ամերիաբանկի նոր և գործող ֆիզիկական անձ բոլոր քարտապաններին Ամերիա Օնլայն Բանկինգ ծառայությունը տրամադրվում է ընդամենը 1,000 ՀՀ դրամ միացման միանվագ վճարով` գործող 6,000 ՀՀ դրամի փոխարեն, զեղչը գործում է նաև Ամերիա Օնլայն Բանկինգ համակարգում միայն դիտելու իրավունք ունեցող ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար, իսկ իրավաբանական անձանց երեք ամսով տրամադրվում է Ամերիա Օնլայն Բանկինգի անվճար փորձնական տարբերակ (trial):

Draw between users who have made transactions in the Ameria Online/Ameria Mobile Banking system - News | Ameriabank
Draw between users who have made transactions in the Ameria Online/Ameria Mobile Banking system
17 Nov, 2015 | Campaigns, All | Return|
As part of the campaign, Ameriabank announced a raffle between users who made 5 or more transactions in the Ameria Online/Mobile Banking system between October 1-31.
The draw took place on on November 17, at the Head Office of Ameriabank, in the presence of mass media representatives. Arman Barseghyan, member of Ameriabank's Board, director of retail operations, was present at the draw.
An entry number was sent via SMS and e-mail to each customer who met the conditions of the draw.
168, 209, 227.
Customers who receive the above numbers will receive a Lenovo IdeaPad tablet as a prize.
It should be noted that these customers can receive their prizes until this year. December 14, visiting the Head Office of Ameriabank.
We would also like to remind that within the framework of the Ameria Online and Mobile Banking campaign, users of the Ameria Online/Ameria Mobile Banking system enjoy privileges until December 30. In particular, the Ameria Online Banking service is provided to all Ameriabank new and existing natural person cardholders with a one-time connection fee of only 1,000 AMD instead of the current 6,000 AMD, the discount is also valid only for individual customers with the right to view in the Ameria Online Banking system, and for legal entities A free trial version of Ameria Online Banking is provided for three months.