Խաղարկություն Ամերիա Օնլայն/Ամերիա Մոբայլ Բանկինգ համակարգում գործարքներ կատարած օգտատերերի միջև - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Խաղարկություն Ամերիա Օնլայն/Ամերիա Մոբայլ Բանկինգ համակարգում գործարքներ կատարած օգտատերերի միջև
17 Նյմ, 2015 | Բոլորը, Արշավներ | Return|
Ամերիաբանկը ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց առցանց գործարքները խրախուսելու նպատակով ս.թ. հոկտեմբերի 1-ից մինչև դեկտեմբերի 30-ը հանդես է գալիս Ամերիա Օնլայն և Մոբայլ բանկինգ արշավով:
Արշավի շրջանակներում Ամերիաբանկը հայտարարել էր խաղարկություն հոկտեմբերի 1-31-ն ընկած ժամանակահատվածում Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ Բանկինգ համակարգում 5 և ավել գործարք իրականացնող օգտատերերի միջև:
Խաղարկությունը տեղի ունեցավ ս.թ. նոյեմբերի 17-ին, Ամերիաբանկի Գլխամասային գրասենյակում` ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչների ներկայությամբ: Խաղարկությանը ներկա էր Ամերիաբանկի Տնօրինության անդամ, Մանրածախ գործառնությունների գծով տնօրեն Արման Բարսեղյանը:
Խաղարկության պայմաններին բավարարող յուրաքանչյուր հաճախորդի SMS-ի և էլ-նամակի միջոցով ուղարկվել էր մասնակցության հերթական համար:
168, 209, 227:
Վերոնշյալ համարները ստացած հաճախորդները որպես մրցանակ կստանան Lenovo IdeaPad պլանշետ:
Նշենք, որ տվյալ հաճախորդները կարող են իրենց մրցանակները ստանալ մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 14-ը՝ այցելելով Ամերիաբանկի Գլխամասային գրասենյակ:
Հիշեցնենք նաև, որ Ամերիա Օնլայն և Մոբայլ բանկինգ արշավի շրջանակներում մինչև դեկտեմբերի 30-ը Ամերիա Օնլայն/Ամերիա Մոբայլ Բանկինգ համակարգի օգտագործողներն օգտվում են արտոնություններից: Մասնավորապես, Ամերիաբանկի նոր և գործող ֆիզիկական անձ բոլոր քարտապաններին Ամերիա Օնլայն Բանկինգ ծառայությունը տրամադրվում է ընդամենը 1,000 ՀՀ դրամ միացման միանվագ վճարով` գործող 6,000 ՀՀ դրամի փոխարեն, զեղչը գործում է նաև Ամերիա Օնլայն Բանկինգ համակարգում միայն դիտելու իրավունք ունեցող ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար, իսկ իրավաբանական անձանց երեք ամսով տրամադրվում է Ամերիա Օնլայն Բանկինգի անվճար փորձնական տարբերակ (trial):

Розыгрыш между пользователями, совершившими транзакции в системе Америя Онлайн/Америя Мобильный Банкинг
Америабанка в целях поощрения онлайн-транзакций физических и юридических лиц. с 1 октября по 30 декабря «Америя» проводит кампанию «Онлайн и мобильный банкинг».
В рамках акции Америабанк объявил розыгрыш между пользователями, совершившими 5 и более транзакций в системе «Америя Онлайн/Мобильный банкинг» в период с 1 по 31 октября.
Розыгрыш проходил на 17 ноября в головном офисе Америабанка в присутствии представителей СМИ. На розыгрыше присутствовал член правления Америабанка, директор по розничным операциям Арман Барсегян.
Каждому покупателю, выполнившему условия розыгрыша, по SMS и электронной почте был отправлен номер участника.
168, 209, 227.
Клиенты, получившие указанные выше номера, получат в качестве приза планшет Lenovo IdeaPad.
Стоит отметить, что эти клиенты могут получить свои призы до этого года. 14 декабря посещение Главного офиса Америабанка.
Также напоминаем, что в рамках акции «Америя Онлайн и Мобильный Банкинг» пользователи системы «Америя Онлайн/Америя Мобильный Банкинг» пользуются льготами до 30 декабря. В частности, услуга «Америя Онлайн Банкинг» предоставляется всем новым и существующим держателям карт физических лиц Америабанка с единовременной платой за подключение всего 1000 драмов вместо нынешних 6000 драмов, скидка также распространяется только на индивидуальных клиентов с правом просмотр в системе Америа Онлайн Банкинг, а для юридических лиц Предоставляется бесплатная пробная версия Америа Онлайн Банкинг на три месяца.