Հոկտեմբերից կմեկնարկի Ամերիա Օնլայն և Մոբայլ բանկինգ արշավը - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հոկտեմբերի 1-ից մեկնարկում է Ամերիա Օնլայն և Մոբայլ բանկինգ արշավը, որի շրջանակներում տվյալ համակարգի օգտագործողներին կտրամադրվեն մի շարք արտոնություններ և անակնկալ մրցանակներ Ամերիաբանկի կողմից: Արշավի հիմնական նպատակը Ամերիաբանկի թե' ֆիզիական անձ, և թե' իրավաբանական անձ հաճախորդներին խրախուսելը և կրթելն է` կատարել ոչ թղթային, առցանց գործարքներ, ինչը էականորեն կխնայի հաճախորդի ժամանակը և հնարավորություն կտա բանկին իրականացնել առավել արագ սպասարկում:
Ամերիաբանկի նոր և գործող ֆիզիկական անձ բոլոր քարտապաններին ս.թ. հոկտեմբերի 1-ից մինչև դեկտեմբերի 30-ը Օնլայն Բանկինգ ծառայությունը կտրամադրվի ընդամենը 1,000 ՀՀ դրամ միացման միանվագ վճարով` այժմ գործող 6,000 ՀՀ դրամի փոխարեն: Ընդ որում, հոկտեմբերի 1-ից մինչև 31-ը Օնլայն և Մոբայլ Բանկինգի համակարգում 5 և ավել գործարք կատարած օգտատերերի միջև կանցկացվի խաղարկություն, որի 3 հաղթողները կստանան Lenovo IdeaPad պլանշետ: Խաղարկության արդյունքների ամփոփումը և մրցանակաբաշխության արարողությունը տեղի կունենա նոյեմբերին:
Արշավի շրջանակներում իրավաբանական անձանց Ամերիաբանկը 3 ամսով կտրամադրի Ամերիա Օնլայն Բանկինգի անվճար փորձնական տարբերակ (trial): Կազմակերպությունների ներկայացուցիչների համար հոկտեմբերին նախատեսվում է անցկացնել ճանաչողական դասընթաց, որի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն Ամերիա Օնլայն և Մոբայլ Բանկինգ համակարգի օգտագործման կանոններն ու հնարավորությունները:
Նշենք, որ ակցիան գործելու է մինչև դեկտեմբերի 30-ը ներառյալ:
Ամերիա Օնլայն և Մոբայլ Բանկինգի արշավի շրջանակներում իրականացվող Lenovo IdeaPad-ի խաղարկությունը տեղի կունենա 17.11.2015թ.-ին ժամը՝ 12:00-ին՝ Բանկի Գլխամասային գրասենյակում՝ լրագրողների և Բանկի աշխատակիցների մասնակցությամբ: Հաղթողներ կհամարվեն խաղարկության այն 3 մասնակիցները, ում հերթական համարները Խաղարկության ընթացքում դուրս կբերվեն խաղարկության համար նախատեսված արկղիկից՝ պատահականության սկզբունքով:
Հաղթողների հերթական համարները կհրապարակվեն խաղարկության օրը (17.11.2015թ.) մինչև օրվա ավարտ, Ամերիաբանկի Facebook-ի էջում և www.ameriabank.am կայքում:
Հաղթողները կարող են ստանալ իրենց մրցանակները՝ այցելելով Ամերիաբանկի Գլխամասային գրասենյակ մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 14-ը: Հաղթողները չեն կարող ստանալ մրցանակը նշված ժամկետից հետո:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Кампания «Америя Онлайн и Мобильный банкинг» стартует с октября - Новости | Америабанк
С 1 октября стартует акция «Америя Онлайн и Мобильный банкинг», в рамках которой пользователям данной системы Америабанк предоставит ряд привилегий и неожиданных призов. Основной целью кампании является поощрение и обучение клиентов Америабанка как физических, так и юридических лиц совершению безбумажных онлайн-транзакций, что значительно сэкономит время клиента и позволит банку обеспечить более быстрое обслуживание.
Всем держателям карт новое и существующее физическое лицо Америабанка С 1 октября по 30 декабря услуга «Онлайн-банкинг» будет предоставляться с разовой платой за подключение всего 1000 драмов вместо нынешних 6000 драмов. Кроме того, с 1 по 31 октября среди пользователей, совершивших 5 и более транзакций в системе «Онлайн и Мобильный банкинг», будет проведена лотерея, 3 победителя которой получат планшет Lenovo IdeaPad. Подведение итогов лотереи и церемония награждения состоятся в ноябре.
В рамках акции Америабанк предоставит юридическим лицам бесплатную пробную версию Америа Онлайн Банкинг на 3 месяца. В октябре планируется провести ознакомительный курс для представителей организаций, в ходе которого участникам будут представлены правила и возможности использования системы «Америя Онлайн и Мобильный банкинг».
Стоит отметить, что акция будет действовать до 30 декабря включительно.
Розыгрыш Lenovo IdeaPad в рамках акции «Америя Онлайн и Мобильный Банкинг» состоится 17.11.2015 в 12:00 в Головном офисе Банка с участием журналистов и сотрудников Банка. Победителями станут те 3 участника, чьи последовательные номера будут выбраны случайным образом из ящика для розыгрыша во время Розыгрыша.
Очередные номера победителей будут опубликованы в день розыгрыша (17.11.2015) до конца дня, на странице Америабанка в Facebook и на сайте www.ameriabank.am.
Победители могут забрать свои призы, посетив головной офис Америабанка до 14 декабря. Победители не могут претендовать на приз после указанного срока.