You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot «Ես և մայրիկս նույն տարիքում» մրցույթ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկը հայտարարում է «Ես և մայրիկս նույն տարիքում» մրցույթ /այսուհետ` Մրցույթ/ Բանկի` Facebook.com  սոցիալական կայքում գրանցված պաշտոնական էջում: Մրցույթի շրջանակներում Դուք կարող եք ներկայացնել միևնույն տարիքում արված Ձեր և Ձեր մայրիկի (կամ տատիկի) կամ Ձեր և Ձեր երեխայի լուսանկարները(ցանկալի է, որ լուսանկարներն արված լինեն նույն վայրում կամ նմանատիպ ֆոնային հատվածի ներքո)։
Մրցույթին պետք է ներկայացվեն երկու տարբեր լուսանկարներ. մեկում պետք է պատկերված լինեք Դուք, իսկ մյուսում` Ձեր մայրիկը, տատիկը կամ երեխան մոտավորապես նույն տարիքում, ինչ Դուք: Ընդ որում` Մրցույթի միևնույն մասնակցի կողմից ներկայացված երկու լուսանկարներն էլ պետք է համապատասխանեն Մրցույթի պայմաններին, հակառակ դեպքում` մասնակցի կողմից ներկայացված երկու լուսանկարն էլ չեն մասնակցի Մրցույթին:
Լուսանկարներին ներկայացվող պահանջները:
• Մրցույթի մասնակիցների համար տարիքային սահմանափակման պահանջ ներկայացված չէ: Մրցույթի մասնակցությունն անվճար է:
• Մրցույթին ուղարկվող լուսանկարների ընդհանուր ծավալը չպետք է գերազանցի 5 MB:
• Մրցույթին կարող են ներկայացվել թե' մասնագիտական, թե' սիրողական լուսանկարներ:
• Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է Մրցույթի պայմաններին բավարարող լուսանկարներն ուղարկել Facebook.com սոցիալական կայքում գրանցված Բանկի պաշտոնական էջին անձնական նամակով (PM):
• Լուսանկարն ուղարկելիս անհրաժեշտ է նշել Մրցույթի մասնակցի անունը և ազգանունը` համաձայն անձնագրի (կամ անձը հաստատող փաստաթղթի), ինչպես նաև բջջային հեռախոսահամարը:
• Բոլոր լուսանկարներն անցնում են առաջնային ֆիլտրացիա, ընդ որում` առաջին փուլում ստուգվում է նյութերի համապատասխանությունը Մրցույթի պայմաններին:
• Եթե ներկայացված լուսանկարները համապատասխանում են հայտարարված պայմաններին, ապա դրանք տեղադրվում են Facebook.com սոցիալական կայքում գրանցված Բանկի պաշտոնական էջում՝ շաբաթական թողարկումներով: Մրցույթի պայմաններին չհամապատասխանող, առաջնային ֆիլտրացիա չանցած, ինչպես նաև հայտարարված ժամկետների խախտմամբ ներկայացված լուսանկարները Մրցույթին չեն մասնակցի:
• Մրցույթի արդյունքներով ընտրվում է 2 հաղթող: Ընդ որում, Facebook-ում իրական օգտատերերի կողմից առավելագույն LIKE հավաքած մասնակիցը դառնում է այդ 2 հաղթողներից մեկը, իսկ մյուս հաղթողն ընտրվում է Բանկի Մարքեթինգի և հասարակության հետ կապերի բաժնի աշխատակիցների քվեարկության արդյունքներով:
• Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն Բանկի ինտերնետային կայքում սույն պայմաններով նախատեսված լուսանկարներ ներկայացնելու և LIKE-եր հավաքելու համար սահմանված ժամկետի ավարտից մեկ աշխատանքային շաբաթ հետո։
• Մրցույթին մասնակցելու համար պարտադիր նախապայման է հանդիսանում լուսանկարներն ուղարկելու պահի դրությամբ Մրցույթի մասնակցի կողմից Բանկի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջը հավանելը («like»):
Մրցույթի արդյունքում հաղթող ճանաչված մասնակիցները կստանան նվեր՝ ընթրիք մայրիկի հետ (ընթրիքը նախատեսված է 2 անձի համար, ցանկության դեպքում կարող է փոխանցվել այլ անձի/անձանց կամ օգտագործվել այլ անձի հետ ընթրելու նպատակով):

Ameriabank announces "Me and my mother at the same age" contest (hereinafter: Contest) on the Bank's official page registered on Facebook.com. Within the framework of the competition, you can submit photos of you and your mother (or grandmother) taken at the same age, or of you and your child (preferably, the photos should be taken in the same place or under a similar background).
Two different photos must be submitted to the competition. one should show you and the other should show your mother, grandmother or child around the same age as you. Moreover, both photos submitted by the same participant of the Contest must comply with the conditions of the Contest, otherwise, both photos submitted by the participant will not participate in the Contest.
Photo requirements.
There is no age restriction requirement for the contestants. Participation in the competition is free.
- The total size of photos sent to the competition should not exceed 5 MB.
- Both professional and amateur photos can be submitted to the competition.
- To participate in the competition, it is necessary to send photos that meet the conditions of the competition to the official page of the Bank registered on the social website Facebook.com by private letter (PM).
- When sending the photo, it is necessary to indicate the name and surname of the Contestant according to the passport (or identity document), as well as the mobile phone number.
- All photos undergo primary filtration, and at the first stage, the compliance of the materials with the conditions of the Competition is checked.
- If the submitted photos comply with the announced conditions, they are posted on the official page of the Bank registered on the Facebook.com social network with weekly releases. Photos that do not meet the conditions of the competition, that have not passed primary filtration, as well as submitted in violation of the announced deadlines, will not participate in the competition.
- According to the results of the competition, 2 winners are selected. At the same time, the participant who has collected the most LIKES by real users on Facebook becomes one of those 2 winners, and the other winner is chosen by the results of the votes of the employees of the Bank's Marketing and Public Relations Department.
- The names of the winners of the contest will be published on the Bank's website one working week after the end of the deadline set for submitting photos and collecting LIKES provided for in these terms.
- A prerequisite for participating in the contest is that the contestant likes the Bank's official Facebook page at the time of sending the photos.
As a result of the competition, the winners will receive a gift: dinner with mom (the dinner is for 2 people, if desired, it can be transferred to another person/persons or used for the purpose of having dinner with another person).